جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

نفرات برتر طرح تربیت حافظان قرآن مازندران تجلیل می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

نفرات برتر طرح تربیت حافظان قرآن مازندران تجلیل می‌شوند

حجت‌الاسلام مسعود قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری به برگزاری آیین اختتامیه طرح نشاط معنوی مازندران اشاره کرد و اظهار داشت: مراسم اختتامیه طرح نشاط معنوی به صورت استانی در امامزاده قاسم(ع) بابل برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از حضور ائمه جمعه شهرستان بابل، امیر کلا، بابل‌کنار، لاله‌آباد و گتاب در آیین اختتامیه طرح نشاط معنوی خبر داد و اظهار کرد: در این مراسم از ائمه جمعه این شهرستان تقدیر می‌شود.

قربانی با بیان اینکه طرح نشاط معنوی در مقاطع سنی مختلف برگزار شد، افزود: در مقطع ابتدایی این طرح 232 دختر و 136 پسر ثبت‌نام کردند.

وی با اشاره به اینکه در مقطع راهنمایی 115 دختر و پسر ثبت‌نام کردند، بیان داشت: در مقطع متوسطه 71 دختر و 33 پسر ثبت نام کردند.

این مسئول با بیان اینکه هزینه‌های اجرایی این طرح از محل فرهنگی بقاع متبرکه تامین شد، عنوان کرد: طرح نشاط معنوی با رضایت خانواده‌ها و شرکت کنندگان به کار خود پایان داد.

قربانی به اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم در استان اشاره کرد و گفت: این طرح از ماه گذشته فعالیت خود را در مازندران آغاز کرده است.

وی از تجلیل نفرات برتر شرکت‌ کننده در طرح تربیت حافظان قرآن کریم سال 92 مازندران خبر داد و بیان کرد: به 21 نفر از نفرات برتر که در پایان طرح طی آزمونی انتخاب شدند جوایزی اهدا می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از اهدای کمک هزینه سفر به مکه برای یک نفر خبر داد و گفت: به پنج نفر منتخب کمک هزینه سفر به کربلا و 15 نفر دیگر جوایز قرآنی اهدا می‌شود.

قربانی تصریح کرد: آیین تجلیل از نفرات برتر طرح تربیت حافظان قرآن کریم سال 92 مازندران در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه طرح نشاط معنوی برگزار می‌شود.