سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

نفرات برتر رشته حفظ 20 جزء مسابقات قرآن اوقاف مازندران مشخص شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نفرات برتر رشته حفظ 20 جزء مسابقات قرآن اوقاف مازندران مشخص شد

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن اوقاف مازندران در رشته های حفظ 10 جزء، 20 جزء و حفظ کل قرآن، ترتیل و قرائت در بخش بزرگسالان برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر می باشد :

برگزیدگان بخش آقایان:

رشته قرائت تحقیق، نقی عالیشاه از ساری رتبه اول، جعفر ملک پور از نور رتبه دوم و مصطفی قاسمی از جویبار رتبه سوم این مسابقات را کسب کردند.

در رشته ترتیل، سیدسجاد اشرفی از ساری، احمد رحیمی فرد از بابل و مهدی شعبانیان از بابل رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته حفظ کل، علی رضازاده جویباری از قائمشهر رتبه اول، مسعود پاک نهاد از قائمشهر و مهدی حبیبی از آمل مشترکا رتبه دوم و مهرداد اسماعیل زاده از آمل رتبه سوم این دوره از مسابقات را بدست آوردند.

در رشته حفظ 20 جزء، محمدرضا رضایی از ساری، مجتبی محسنی از بابلسر و محمد باقر فروغی از بهشهر رتبه های اول تا سوم را به خود اخصاص دادند.

در رشته حفظ 10 جزء محمدعلی لائینی از نکا رتبه اول، علی سعادتی از بابلسر رتبه دوم و سعید نادری از بهشهر رتبه سوم را کسب کردند.

برگزیدگان بخش بانوان:

حکیمه نصیری از بهشهر، فاطمه نظری از بهشهر و افسانه خانجانی از بابل رتبه های اول تا سوم این دوره از مسابقات در رشته قرائت تحقیق را کسب کردند.

در رشته ترتیل، راضیه رحیمی فرد از بابل رتبه اول، زهره چالی ملکشاه از بابلسر رتبه دوم و نفیسه گلین مقدم از تنکابن رتبه سوم بدست آورند.

در رشته حفظ کل به ترتیب هاجر عسگری از رامسر، فاطمه منتظریان از بابل و سعیده سیاری از بابلسر موفق به کسب رتبه های اول، دوم و سوم این مسابقات را کسب کردند.

در رشته حفظ 10 جزء نیز سیدطاهره حسینی از نوشهر، عالیه نوپور از ساری و نرجس رضوانی از بهشهر به ترتیب رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند.

در رشته حفظ 20 جزء، زهره سلطان پور از ساری رتبه اول، شهربانو رنجبر از بهشهر رتبه دوم و راضیه صادقی از بهشهر سوم را به خود اختصاص دادند.

{jcomments off}