جهش تولید | دوشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

نظام اسلامی ، ثابت و استوار به حیات جاودانه خود ادامه می دهد - نمایش محتوای خبر

 

 

نظام اسلامی ، ثابت و استوار به حیات جاودانه خود ادامه می دهد

به گزارش ایرنا حجت الاسلام ˈیوسف یوسف پورˈ در خطبه های نمازجمعه این هفته ساری ، رمز بقا و ثبات نظام اسلامی را قرار داشتن در سایه درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی ، برکت خون شهدا و پاسداری مردم از ارزش های انقلاب ذکرکرد.

وی افزود: از زمان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، دشمنان با اجرای ترفند ها و دسایس مختلف قصد ضربه زدن به این نظام را داشته اند و دارند اما درایت رهبری و حضور حماسی مردم در عرصه های مختلف باعث شده تا بدخواهان در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بمانند.

امام جمعه موقت ساری با اشاره به حادثه هفتم تیرماه سال 60 و شهادت 72 تن از یاران با وفای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) اظهار داشت: انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی بدست منافقان کوردل ، در واقع برنامه بود که برای براندازی نظام طراحی شده بود که با لطف خدواند متعال و به برکت خون شهدا ، این توطئه شوم دشمنان با شکست مواجه شد.

حجت الاسلام یوسف پور به هفته قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: دستگاه قضا مامن و نیروی موثر برای تثبیت و حفظ حقوق مردم در نظام اسلامی است.

وی افزود: قوه قضائیه با کارآمدی برای احیای حقوق عامه مردم تلاش می کند که قابل تقدیر است.

خطیب جمعه موقت ساری در بخش دیگر سخنان خود حضور حماسی مردم در انتخابات 24 خرداد را بیانگر عشق و وفاداری آنان به نظام اسلامی توصیف کرد و گفت: دشمنان از مدت ها قبل قصد کمرنگ جلوه دادن حضور مردم در این دوره از انتخابات را داشتند که این توطئه شوم انان نیز همچون همیشه با خلق حماسه سیاسی مردم با شکست مواجه شد.

حجت الاسلام یوسف پور افزود: مشارکت 93 درصدی مردم مازندران درانتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بیانگر دلداگی تبعیت مردم دیار علویان از ولایت فقیه است.

وی گفت: تمام جریانات سیاسی و نخبگان پس از برگزاری انتخابات آمادگی خود را برای تعامل و همکاری با رییس جمهوری منتخب ملت اعلام کردند.

وی با عنوان اینکه رییس جمهوری منتخب باید تابع رهبری ، قانون و به فکر رفع مشکلات مردم باشد ، گفت: رفع مشکلات مردم در بخش های مختلف نیازمدن اتخاذ راهکار و درست و اصولی است و رییس جمهوری منتخب باید این مهم را در اولویت کاری خود قرار دهد.