سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

نظارت مستقیم بر عملکرد واحدهای پرورشی و آموزشی در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

نظارت مستقیم بر عملکرد واحدهای پرورشی و آموزشی در آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، حمید محمدنسب صبح امروز در نشست با همکاران مدارس این شهرستان تعطیلات نوروزی را فرصتی مناسب برای تجدید قوای دانش‌آموزان و فرهنگیان بیان کرد و افزود: آغاز سالی پرتلاش و موثر پس از تعطیلات باید از اهداف اولیای دانش‌آموزان و اولیای مدارس باشد.

وی با اشاره به اینکه در سال جدید تیم‌های نظارتی و ارزیابی عملکرد آموزش مدارس صورت می‌گیرد،گفت: اصلاح و ارتقای کیفیت آموزشی از اهداف این تیم‌ها است.

محمدنسب با بیان اینکه در سال جدید آموزش و پرورش به صورت مستقیم بر عملکرد واحدهای پرورشی و آموزشی نظارت می‌کند، تصریح کرد: این نظارت‌ها هدفمند و گره‌گشا بوده و افزایش احساس مسئولیت و نشاط را در میان فرهنگیان به دنبال دارد.

وی با اعلام اینکه به دنبال ایجاد فضای رقابت و نشاط در مدارس هستیم، یادآور شد: شناسایی و سازماندهی نقاط قوت و ضعف مدارس داده‌هایی برای تهیه برنامه آموزشی و پرورشی در این مجموعه‌ها است.

این مسئول با تاکید بر اینکه فرصت زیادی به اتمام سال تحصیلی نمانده است، گفت: دانش‌آموزان، والدین و همکاران باید فرصت را غنیمت بشمارند و همه  به صورت جدی به آموزش دانش‌آموزان فکر کنند.

وی یادآور شد: 120 تیم در نخستین روز کاری مدارس، جهت تبریک سال جدید به آموزشگاه‌ها اعزام شدند.