سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

نظارت جدی بخشداران و شهرداران بر طرح‌های دریا - نمایش محتوای خبر

 

 

نظارت جدی بخشداران و شهرداران بر طرح‌های دریا

به گزارش خبرگزاری فارس، نشست ساماندهی و اجرای طرح‌های دریای این شهرستان صبح امروز با حضور مدیران مرتبط و مجریان طرح‌های دریا در فرمانداری محمودآباد برگزار شد.

فرماندار محمودآباد در این نشست با تاکید بر رونق‌بخشی به طرح‌های دریا نسبت به گذشته بیان داشت: با داشتن بیش از 30 کیلومتر نوار ساحلی انتظار داریم هر یک کیلومتر طرح دریا استقرا پیدا کند.

سیف‌الله فرزانه طرح‌های دریا را همچون موضوع زباله خدماتی عنوان کرد و افزود: علی‌رغم اینکه این دو مقوله در دنیا درآمدزا است اما در حال حاضر ما باید به آن با نگاه هزینه‌ای توجه کنیم.

وی با ابراز تاسف از کشته شدن بسیاری از هموطنان ما در دریا تصریح کرد: امسال به دنبال این هستیم که حتی یک غرقی نیز در دریا نداشته باشیم که این مهم توجه و نظارت جدی را می‌طلبد.

فرزانه با اشاره به تجربه 9 ساله شهرداری محمودآباد و 6 سال حضور در سازمان گردشگری مازندران خواستار نگاه جدی بخشداران، شهرداران و شوراهای شهر محمودآباد و سرخ‌رود به اجرای درست و مناسب طرح‌های دریا شد.

عالی‌ترین مقام اجرایی دولت در محمودآباد با اشاره به مشکلات عدم پرداخت حقوق ناجیان غریق عنوان داشت: تمامی مبالغ سال 92 ناجیان غریق پرداخت شده و در سال 93 نیز سرفصل‌ها تعریف شده است.

وی خاطرنشان کرد: نباید زمان را از دست داد، باید هرچه سریع تر تکلیف پیمانکاران و مجریان طرح روشن شود و در پایان کار از مجریان و مدیران موفق و پرتلاش در اجرای طرح‌های تقدیر می‌شود.

فرزانه با اشاره به برگزاری پیش از موعد امتحانات مدارس و دانشگاه‌ها به دلیل برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال یادآور شد: به همین دلیل باید طرح‌ها از ابتدای خرداد شروع شود.

فرماندار محمودآباد نسبت به نظارت بیشتر در ایام ماه رمضان هشدار داد و گفت: در این ایام به دلیل تعطیلی طرح‌ها بیشترین آمار غرقی را به همراه داریم که امسال باید تمهیداتی در این زمینه اندیشیده شود.