جهش تولید | دوشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۹

نصب 25 فقره شیر تخلیه برای شست‌وشوی شبکه توزیع آب در فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

نصب 25 فقره شیر تخلیه برای شست‌وشوی شبکه توزیع آب در فریدونکنار

مدیر امور آب و فاضلاب منطقه فریدونکنار از احداث 25 فقره شیر تخلیه برای شست‌وشوی شبکه توزیع آب در این شهرستان خبر داد.

نصب 25 فقره شیر تخلیه برای شست‌وشوی شبکه توزیع آب در فریدونکنار

جعفر جعفرنیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: فعالیت‌های امور آب و فاضلاب شهری فریدونکنار در دولت یازدهم رشد خوبی داشته و فقط در بخش اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب به طول 85 هزار متر مربع اقدام شده است.

وی از حفر یک حلقه چاه آب در محور درویش‌خیل و محوطه‌سازی و دیوارکشی محیط آن خبر داد و افزود: بهسازی سه حلقه چاه آب و بهسازی ایستگاه پمپاژ در مجتمع مسکونی خزرشهر شهرستان فریدونکنار را نیز داشته‌ایم.

مدیر امور آب و فاضلاب منطقه فریدونکنار با بیان اینکه هشت فقره شیر تخلیه روی خط انتقال و شست‌وشوی خط انتقال احداث شده است، تصریح کرد: احداث 25 فقره شیر تخلیه برای شست‌وشوی شبکه توزیع آب در شهر تحقق یافته است.

جعفرنیا از رفع شکستگی خط انتقال در 15 مورد در محور درویش‌خیل در راستای جلوگیری از هدر رفت آب خبر داد و بیان کرد: اتصال خط انتقال به شبکه توزیع در سه راه ولیعصر و تقویت آب محدوده غربی فریدونکنار عملیاتی و اجرایی شده است.

وی با اشاره به توسعه شبکه در خیابان ولیعصر روبروی بازارچه برای تقویت فشار خیابان ولیعصر و شهرک اسدی، خاطرنشان کرد: واگذاری 650 فقره انشعاب به مشترکان متقاضی آب و تعویض یک‌هزار و 500 کنتور خراب را نیز در شهرستان فریدونکنار داشته‌ایم.

مدیر امور آب و فاضلاب منطقه فریدونکنار از رفع شکستگی و ترمیم شبکه توزیع آب تعداد 2 هزار مورد خبر داد و گفت: مجموع هزینه‌های این امور برای خدمت‌رسانی در حوزه آب شرب بهداشتی به مردم شهرستان و مسافران رقم 40 میلیارد ریال را نشان می‌دهد.