رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

نصب 2 دستگاه توزین در حال حرکت در محور هراز و سوادکوه - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نصب 2 دستگاه توزین در حال حرکت در محور هراز و سوادکوه

نصب 2 دستگاه توزین در حال حرکت در محور هراز و سوادکوه


مدیرکل حمل‌و نقل و پایانه‌های مازندران از نصب دو دستگاه توزین در حال حرکت WIM تا پایان سال خبر داد و گفت: این دستگاه‌ها در محور هراز و سوادکوه در حال نصب و راه‌اندازی بوده است.

نصب 2 دستگاه توزین در حال حرکت در محور هراز و سوادکوه

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل حمل‌ و نقل و پایانه‌های مازندران، مدیرکل حمل‌ و نقل و پایانه‌های مازندران و هیئت همراه از انجمن‌های صنفی شرکت‌ها و رانندگان حمل‌ و نقل کالای شهرستان آمل بازدید و از نزدیک مشکلات حمل‌ و نقل تشکل‌های صنفی منطقه 6 را مورد بررسی قرار داد.
احمدآفرین محمدزاده در جلسه تعامل با کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی شرکت‌های حمل‌ و نقل کالای مازندران شرکت کرد.

وی با تاکید بر اهمیت راه‌های استان مازندران اظهار کرد: سه درصد جاده‌های اصلی و چهار درصد جمعیت کشور در مازندران است و به همین دلیل یکی از پرترددترین راه‌های مواصلاتی کشور  بوده و 10 درصد کل سفرها نیز در مازندران صورت می‌گیرد که از اهمیت جابه‌جایی مسافر و کالا در کشور برخوردار است.

این مسئول اظهار کرد: بیش از 15 هزار ناوگان باری با 17 هزار راننده در این بخش مشغول فعالیت هستند که حفظ و نگهداری آن تلاش مضاعف را می‌طلبد و لازم است برای حمایت و پشتیبانی این قشر زحمتکش تلاش بیشتری صورت گیرد.

محمدزاده بر توجه به ایمنی، حفظ جان انسان‌ها، معاینه فنی ناوگان، استفاده از ناوگان مناسب، آموزش رانندگان حرفه‌ای، رعایت ضوابط و مقررات حمل و نقلی، فرایند کار سازمان‌های دولتی، واگذاری کارهای تصدی‌گرایانه به بخش حمل‌و نقل کالا و اضافه تناژ و نیز جلوگیری از فعالیت دلالان از طریق مراجع مربوطه تاکید کرد.

وی با اشاره به رعایت قوانین و مقررات در زمینه حمل‌ و نقل  طیور و دام‌های زنده، تصریح کرد: این‌گونه کالاها باید با مجوز دامپزشکی باشد و در غیر این‌صورت، صدور بارنامه ممنوع است.

مدیرکل حمل‌و نقل و پایانه‌های مازندران از نصب دو دستگاه توزین در حال حرکت WIM تا پایان سال خبر داد و گفت: این دستگاه‌ها در محور هراز و سوادکوه در حال نصب و راه‌اندازی بوده و هدف از آن جلوگیری از اضافه تناژ و فرار بار است.

به گزارش فارس، در حاشیه این بازدید، انجمن صنفی کارگری رانندگان حمل‌ و نقل کالای شهرستان  آمل افتتاح شد.