رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

نصب 15 هزار کنتور دیجیتال برق در بابلسر - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نصب 15 هزار کنتور دیجیتال برق در بابلسر

نصب 15 هزار کنتور دیجیتال برق در بابلسر


مدیر امور برق بابلسر گفت: در طرح کاهش تلفات جهادی، تا پایان امسال 15 هزار کنتور دیجیتال برق در این شهرستان نصب می‌شود.

نصب 15 هزار کنتور دیجیتال برق در بابلسر

حسن حبیب‌پور کاشی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در بابلسر اظهار کرد: در هفته دولت امسال 33 پروژه با اعتبار هشت میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: این پروژه‌ها در قالب پروژه اصلاح و بهینه، توسعه و احداث، مرمت روستایی و چاه‌های محوری است که با افتتاح این پروژه‌ها یک هزار و 524 خانوار از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند.

مدیر امور برق بابلسر با اشاره به اقدامات امور برق این شهرستان، بیان کرد: از ابتدای امسال تا کنون در بخش تامین انرژی متقاضیان برق شهری 30 میلیارد ریال و در بخش روستاها 3 میلیارد ریال پروژه شامل نصب ترانس، احداث خط و شبکه و رفع ضعف ولتاژ هزینه شد.

حبیب‌پور با بیان اینکه بیشترین مشکل در اداره امور برق شهرستان استفاده غیرمجاز از انرژی برق است، به طرح کاهش تلفات جهادی اشاره کرد و افزود: با توجه به وجود تعداد قابل توجهی کنتورهای آنالوگ که دچار خطاهای اندازه‌گیری بوده و همچنین امکان دست‌کاری ساده‌تر آن وجود دارد، شرکت توزیع برق طرح کاهش تلفات جهادی را در سطح استان و شهرستان برگزار کرد تا به اصلاح و ساماندهی وضعیت انشعابات بپردازد.

وی با بیان اینکه در فاز نخست قرار شد 5 هزار کنتور دیجیتال در این شهرستان تعویض شود، گفت: در نظر داریم تا پایان سال این میزان را به 15 هزار کنتور برسانیم که با اجرای آن امکان دستکاری و خواباندن وجود ندارد.