رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

نصب تابلو و قاب عکس در منزل - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

نصب تابلو و قاب عکس در منزل

Loading the player...

دانلود

همه چیز در مورد نصب تابلو و قاب عکس اگر هنگام نصب قاب های عکس و تابلوها بر روی دیوار منزل، اتاق کار و یا در هرجایی از خود سؤال کرده باشید که آنها را در کجا و چگونه نصب کنید به توصیه های زیر توجه کنید.
▪ اگر عکس تکی بزرگ را به دیوار آویزان می کنید بهتر است، این عکس را در یک دیوار وسیع خالی قراردهید و سعی کنید یک چارچوب طبیعی برای آن درنظر بگیرید، مثلاً ما بین دو پنجره، در فرورفتگی های دیوار، بالای شومینه و یا اینکه تابلو را در ارتباط با یک قطعه بزرگ از وسایل خانه مانند مبل نصب نمایید به نحوی که قاب تابلو با سبک اثاثیه اتاق هماهنگی داشته باشد.
▪ یک قاب عکس تک و کوچک را اگر خیلی پایین بیاورید جلوه بیشتری خواهد داشت، مثلاً چند سانتیمتر بالاتر از میز، زیر چراغهای بلند، پهلوی شومینه و یا اینکه قسمت بالای تابلو همجوار شومینه قرارگیرد.
▪ اگر دو قاب عکس در اندازه های متفاوت دارید آن را که کوچکتر است در زیر قاب بزرگتر نصب نمایید. ولی اگر هر دوی آنها به یک اندازه هستند به جای آویختن آنها کنار یکدیگر سعی کنید از قاب دیگری با شکل متفاوت در وسط آنها استفاده نمایید مثلاً اگر دو قاب مربع یا مستطیل دارید از یک تصویر گرد یا بیضوی در وسط آنها استفاده نمایید.
▪ اگر می خواهید بیش از ۳ قاب عکس را به صورت یک گروه به دیوار بیاویزید اول قاب بزرگتر و یا آنکه بیشتر جلب نظر می کند را محور قرارداده، سپس قابهای دیگر را دور و اطراف آن قراردهید.
برای آزمایش این کار را اول روی زمین انجام دهید و به اشکال مختلف قاب را کناریکدیگر قراردهید تا بهترین ترکیب به دست آید.
توصیه می شود ابتدا کاغذ قهوه ای رنگ به اشکال و اندازه قابها تهیه کنند، آنها را به دیوار نصب نمایید و اگر موردقبول واقع شد آن زمان تابلوها را به جای کاغذها و در جای خود آویزان کنید.تازه ها