جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

نشست مشترک مدیران دانشگاههای علوم پزشکی مازندران و بابل با مدیران صداو سیمای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست مشترک مدیران دانشگاههای علوم پزشکی مازندران و بابل با مدیران صداو سیمای مازندران

دکتر ناصحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این نشست با اشاره به ضرورت تعامل و همکاری بیشتر متولیان حوزه سلامت با رسانه ملی گفت: موضوعات مهمی در حوزه سلامت استان وجود دارد که باید با بهره گیری از ظرفیت رسانه برای مردم بیان شود تا هزینه های بخش سلامت کاهش یابد .
دکتر مکانیکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز با قدردانی ازرسانه استانی درفرهنگ سازی و آموزش بخش سلامت تصریح کرد / صداو سیما نقش موثری در فرهنگ سازی و تغییر ساختارها دارد و باید از این فرصت برای ارتقاء سلامت مردم استفاده کرد .
مدیر کل صداوسیمای مرکز مازندران نیز رسانه را پل ارتباطی بین مردم و جامعه پزشکی دانست و تصریح کرد / با توجه به اهمیت موضوع سلامت تولید این گونه برنامه ها در اولویت برنامه رسانه ملی استانی قرار دارد .
حمیدی با بیان اینکه دشمن سلامت جسمی و روانی خانواده ها را نشانه گرفته است خاطر نشان کرد / رسانه استانی در حوزه فرهنگ سازی برای سلامت و ارائه آموزش های کارشناسی به مخاطبان نیازمند به  تعامل و همکاری دستگاههای متولی سلامت است .
مدیر شبکه تبرستان افزود : تولید برنامه های سلامت محور در رسانه استانی در سال آینده به 3 برنامه در هفته افزایش پیدا می کند .