سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

نسیم کرامت - نمایش محتوای صدا

 

 

نسیم کرامت

نویسنده : معصومه همتی

صدابردار : شهرام حق شناس ، سامی یوسفی ، علیرضا میرقربان نژاد ، احمد حسن نژاد ، خانم رقیه محسن تبار

گوینده : معصومه همتی 

نسیم کرامت عنوان برنامه ایست از ولادت حضرت معصومه (س) تا روز ولادت حضرت امام رضا (ع) به تعداد 10 برنامه ساعت 19:15 به مدت 30 دقیقه به تهیه کنندگی معصومه همتی از صدای مرکز مازندران پخش می شود .

دھه کرامت، دھه اول ماه ذیالعقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیھالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسیالرضا(علیه السلام) میباشد.این دھه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاھیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دھه کرامت یادآور لطیفترین علائق و مھر و وفاھای کمنظیر یک خواھر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.
مھر و وفایی که خواھر مھربان و دلداده را به ھجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است.
مھربانی که جز در مورد امام حسین و حضرت زینب (علیھماالسلام) سابقه ندارد.
دھه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آھنین زنان بزرگ و بانوان و الامقام و گرانقدر جھان
میباشد.
تمام مفاھیم سازندهای که ما در فرھنگ اسلامی داریم در این دھه تداعی میشوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیھماالسلام) کانون دعا و
قرآن و نیایش و ... است.
دھه کرامت یادآور تحول آفرینی بانوان آسمانی است و این که میتوانند رھبری دلھای صدھا میلیون مسلمان را در طی اعصار عھدهدار بشوند.
دھه کرامت یادآور زھرا و زینب (علیھماالسلام) است.
تمام مفاھیم سازندهای که ما در فرھنگ اسلامی داریم در این دھه تداعی میشوند چرا که حرم حضرت معصومه و امام رضا (علیھماالسلام) کانون دعا و
قرآن و نیایش و ... است.
دھه کرامت یادآور تمام خوبیھاست. و یادآور جمال انسانی است

سال تولید: 1396


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو