جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

نسل جوان امروز نیازمند نگاه هوشمندانه است - نمایش محتوای خبر

 

 

نسل جوان امروز نیازمند نگاه هوشمندانه است

به گزارش خبرگزاری فارس از بابل، همت احمدی در افتتاحیه طرح حامیان ولایت شهرستان بابل اظهار داشت: در آستانه ماه مبارک رمضان، ماه معرفت و خدایی شدن سعی داریم در این همایش با هم‌اندیشی، تعامل و برنامه‌ریزی درست و مدون اوقات فراغت فرزندان خود را طوری ترسیم کنیم که آینده روشنی را برای این سرمایه‌های ارزنده نظام رقم بزند.

وی افزود: والدین با تحمل سختی‌های فراوان سعی دارند تا فرزندان خود را در آسایش بزرگ کنند تا مشکلی در مسیر خوشبختی آنها قرار نگیرد.

مدیر آموزش و پرورش بابل با اشاره به اینکه امروزه مهم‌ترین دغدغه و مشکل پیش ‌رو، تربیت فرزندان صالح است، گفت: تبلیغات سوء و تهاجمات فرهنگی به خانه‌ها و اندیشه فرزندان ما رسوخ کرده تا این نسل پویا را از حرکت باز دارد.

این مسئول با اشاره به اینکه امروزه فرهنگ، جامعیت عمومی به خود گرفته و باید به شکل ویژه به آن پرداخته شود، اظهار داشت: امروزه باید سرنوشت جوانان، مهم‌ترین دغدغه والدین و مسئولان ذیربط نظام باشد به ویژه در سالی که مزین به سال فرهنگ و اقتصاد است.

مدیر آموزش و پرورش بابل تصریح کرد: دشمن سعی دارد لطافت، توانمندی، طهارت نفس و مهربانی را از کودکان ما با استفاده از تبلیغات سو کاذب بگیرد و در این عرصه تنها نگاه هوشمندانه و آگاه می‌تواند از این کودکان محافظت کند.

احمدی گفت: شاید آموزش و پرورش و گروه تبلیغی حامیان ولایت نیز دچار کاستی‌هایی باشند اما می‌توان با تعامل و همدلی با بهره‌گیری از منویات مقام معظم رهبری زمینه تربیت درست این سرمایه‌های نظام را فراهم کرد.

وی با اشاره به اینکه اقدامات گروه تبلیغی حامیان ولایت گامی موثر در ارائه و ترویج آموزه‌های دینی و مذهبی به فرزندان جامعه است، تاکید کرد: آموزش و پرورش برای نهادینه کردن باورهای دینی و مذهبی در بین جوانان از هیچ کمکی به این گروه تبلیغی دریغ نمی‌کند.