جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

نساجی مازندران تعطیلات نیم فصل اول را به اهواز رفت - نمایش محتوای خبر

 

 

نساجی مازندران تعطیلات نیم فصل اول را به اهواز رفت

کاروان ورزشی تیم دسته اولی نساجی مازندران اردوی آمادگی خود را در تعطیلات نیم فصل اول در اهواز برگزار کرد.

نساجی مازندران تعطیلات نیم فصل اول را به اهواز رفت

به گزارش خبرنگار ایرنا ، اردوی آمادگی یک هفته ای نساجی از امروز شنبه در شهر اهواز در استان خوزستان با حضور کادر فنی پیگیری می شود و محل اقامت بازیکنان هم باغ معین خواهد بود .
این تیم در شهر اهواز که شرایط آب و هوایی مناسبی در مقایسه با شهر بارانی قائمشهر برای تمرین در این فصل سال دارد ، به دنبال آماده سازی بهتر برای حضور در رقابت های نیم فصل دوم رقابت های فوتبال دسته اول جام آزادگان است.
نساجی که عنوان قدیمی ترین تیم مازندران را در رقابت های لیگ برتر و دسته اول فوتبال یدک می کشد، در نیم فصل اول با وجود افت و خیزها توانست در پایان نیم فصل با 28 امتیاز در رده ششم جدول جا خوش کند.
بازیکنان این تیم در حالی در اهواز اردو زده اند که مدیرعامل باشگاه با موافقت مالک برای تقویت تیم در نیم فصل دوم این رقابت ها به دنبال بازیکنان جدید است.
گفته می شود نساجی مازندران در نیم فصل دوم با اخراج تعدادی از بازیکنان کنونی دستکم چهار بازیکن جدید را از تیم های لیگ برتری و دسته اول جذب می کند تا بتواند شانسش را برای قرار گرفتن در جمع سه تیم صعود کننده به لیگ برتر بیازماید.
نساجی مازندران سال 82 نماینده این استان در لیگ برتر بود و پس از آن همچنان رسیدن به آن را آرزو می کند .
مازندران دارای دو تیم در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور است که خونه به خونه با 33 امتیاز در رده چهارم و نساجی با 28 امتیاز در رده ششم این رقابت ها قرار دارد.
در پایان قابت های لیگ دسته اول ، سه تیم به صورت مستقیم به لیگ برتر صعود می کنند.