سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

نخستین پیروزی خونه به خونه بابل - نمایش محتوای خبر

 

 

نخستین پیروزی خونه به خونه بابل

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، در هفته ششم لیگ دسته سوم فوتبال کشور شامگاه چهارشنبه 18 دی پنج نماینده فوتبال مازندران به مصاف هم رفتند که در نهایت با برتری خونه به خونه بابل مقابل استقلال لموک قائمشهر در شهرآورد مازندران همراه بود.

شاگردان فرشاد پیوس در تیم خونه به خونه بابل که در ورزشگاه شهرداری امیرکلا میزبان دیگر هم استانی خود استقلال لموک قائمشهر بود در نهایت دو بر صفر مهمان خود را شکست داد و به نخستین پیروزی خود در لیگ دست یافت.

تیم خونه به خونه بابل با این پیروزی صاحب هفت امتیاز شد و به رده ششم جدول رسید و استقلال لموک قائمشهر نیز با 6 امتیاز در رده هفتم ایستاد.

در دیگر بازی نفت محمودآباد که در ورزشگاه شهید بهشتی محمودآباد میزبان استقلال آبی تهران بود به تساوی یک بر یک رسید و با هشت امتیاز در مکان پنجم جدول قرار گرفت.

همچنین تیم صدرنشین شهرداری بهشهر دومین شکست لیگ را تجربه کرد و  در ورزشگاه الیاف تهران مقابل میزبان خود نفتون تهران دو بر یک شکست خورد.

شهرداری بهشهر همچنان با 12 امتیاز در صدر جدول جای دارد.

در آخرین بازی نیز صدرا نکا دو بر یک مقابل میزبان خود رهپویان رضوانشهر در ورزشگاه معلم رضوانشهر شکست خورد و همچنان با پنج شکست و تنها یک تساوی با یک امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار دارد.