سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نخستین نمایشگاه گل و گیاه شمال کشور در بابل گشایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

نخستین نمایشگاه گل و گیاه شمال کشور در بابل گشایش یافت

به گزارش خبرنگار ایرنا ، شهردار بابل در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت : پرورش گل و گیاه طبیعی بر شادی و نشاط خانواده ها می افزاید.

ˈ فرهاد عسکری ˈ افزود : شهرستان بابل از قدیم در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و توسعه و آبادانی در همه شهرهای مازندران زبانزد بوده است و تمام تلاش ما این است که همواره در این زمینه گام هایی اساسی برداشته شود.

وی برگزاری جشنواره های بهارنارنج، غذاهای سنتی و شکلات و بستنی را از جمله اقدامات شهرداری و شورای شهر بابل در سال های اخیر معرفی کرد و ادامه داد : حرکت کارناول گل و گیاه برای اولین بار در شهر بابل و نیز برپایی نمایشگاه گل و گیاه از دیگر اقداماتی است که می تواند نقش مهمی در تقویت فرهنگی داشته باشد.

شهردار بابل گفت: حدود 500 میلیون ریال برای خرید گل و گیاه برای نخستین نمایشگاه گل و گیاه شمال کشور در بابل هزینه شده است.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بابل نیز گفت : این نمایشگاه با برپایی 60 غرفه برای بازدید علاقه مندان به مدت چهار روز برپا است.

ˈ مرمر فیروز پور ˈ افزود : تقویت فرهنگ طبیعت پروری، حمایت از تولید کنندگان و ایجاد روحیه نشاط در مردم از جمله اهداف برپایی نمایشگاه گل و گیاه در بابل است.