جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

نخستین دفتر نمایندگی اوقاف در گلوگاه افتتاح می‌شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نخستین دفتر نمایندگی اوقاف در گلوگاه افتتاح می‌شود

نخستین دفتر نمایندگی اوقاف در گلوگاه افتتاح می‌شود


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: نخستین دفتر نمایندگی اداره اوقاف و امور خیریه در گلوگاه در نهمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح می‌شود.

نخستین دفتر نمایندگی اوقاف در گلوگاه افتتاح می‌شود

حجت‌الاسلام ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار داشت: از نخستین روز دهه مبارک فجر نمایشگاه دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی در امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص مازندران برپا شد.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه‌ها دستاوردهای انقلاب اسلامی در قالب پوستر، بروشور، کتابچه، سی‌دی و... به نمایش گذاشته شد، افزود: طبق گزارش‌های رسیده از مراکز فرهنگی آستان مقدس امامزادگان استقبال خوبی از سوی مردم و زائران از این نمایشگاه‌ها شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه در پنجمین روز از دهه مبارک فجر ضریح مبارک 52 امامزاده و بقعه متبرکه در استان عطرافشانی شد، عنوان کرد: همچنین قبور شهدا در جوار بقاع متبرکه از سوی اصحاب وقف و بقاع متبرکه، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران عطرافشانی شد.

علیزاده از افتتاح نخستین دفتر نمایندگی اوقاف در شهرستان گلوگاه خبر داد و گفت: نخستین دفتر نمایندگی اوقاف مازندران در شهرستان گلوگاه در نهمین روز از دهه فجر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه پیش از این اماکن مذهبی و موقوفات شهرستان گلوگاه زیر نظر اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهشهر اداره می‌شد، متذکر شد: با برگزاری آیین معارفه در روز دوشنبه هفته جاری مهدی نعمت‌الی به عنوان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه معرفی می‌شود.