جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

نخستین دفتر نمایندگی اوقاف در جویبار افتتاح می‌شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نخستین دفتر نمایندگی اوقاف در جویبار افتتاح می‌شود

نخستین دفتر نمایندگی اوقاف در جویبار افتتاح می‌شود


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران گفت: به‌مناسبت دهه‌فجر نخستین دفتر نمایندگی اوقاف در شهرستان جویبار افتتاح می‌شود.

نخستین دفتر نمایندگی اوقاف در جویبار افتتاح می‌شود

حجت‌الاسلام ستار علیزاده صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم و مدیرت عالمانه امام خمینی (ره) به ثمر نشست.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران به آسانی به دست نیامده و بخاطر این نظام خون جوانان رشید کشور ریخته شده، افزود: مردم و جوانان امروز جامعه میراث‌دار خون پاک شهدا هستند و باید از آرمان‌های انقلاب، معمار کبیر و شهدا دفاع کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با بیان اینکه دهه فجر سند افتخار و برگ برنده نظام جمهوری اسلامی ایران است، ادامه داد: دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران باید به صورت هرچه زیباتر به مردم و جامعه معرفی شود.

علیزاده به افتتاح پروژه‌های عمرانی امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران اشاره کرد و گفت: به‌مناسبت دهه مبارک فجر 6 پروژه عمرانی ساخت‌وساز، توسعه ساختمان و شبستان امامزادگان و بقاع متبرکه در شهرهای استان کلنگ‌زنی شد.

وی با بیان اینکه در نهمین روز از دهه‌فجر نخستین دفتر نمایندگی اداره اوقاف در شهرستان گلوگاه افتتاح شد، عنوان کرد: پیش از این اماکن مذهبی و موقوفات شهرستان گلوگاه زیر نظر اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهشهر اداره می‌شد.

این مسئول از افتتاح نخستین دفتر نمایندگی اداره اوقاف شهرستان جویبار خبر داد و گفت: این دفتر پنج‌شنبه هفته جاری با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در جویبار افتتاح می‌شود.

علیزاده با بیان اینکه حجت‌الاسلام محمد زمان خلیلی به‌عنوان نخستین رئیس دفتر نمایندگی اوقاف در جویبار منصوب شده است، ابراز داشت: پیش از این اماکن مذهبی و موقوفات شهرستان جویبار زیر نظر اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائم‌شهر اداره می‌شد.

وی با بیان اینکه در آیین افتتاح دفتر نمایندگی اوقاف جویبار از زحمات چندین ساله حجت‌الاسلام ابوذر زارعی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائم‌شهر تقدیر می‌شود، ادامه داد: آیین معارفه حجت‌الاسلام خلیلی در فرمانداری شهرستان جویبار برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران متذکر شد: احیا، ساماندهی امامزادگان و بقاع متبرکه، برگزاری محافل و مسابقات قرآنی و اجرای امینانه نیات واقفان از سیاست‌های اصلی سازمان اوقاف است که این مسئله در استان و شهرستان‌ها با جدیت پیگیری می‌شود.