سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

نخبگان ‌محمودآباد شناسایی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

نخبگان ‌محمودآباد شناسایی شدند

فرماندار محمودآباد از ‌نخبگان ‌شناسایی در این شهرستان خبر داد و گفت: 100 نخبه در شورای راهبردی این شهرستان حضور دارند.

نخبگان ‌محمودآباد شناسایی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، یحیی یوسف‌پوردر نشست مستعدین و نخبگان غرب مازندران با مسئولان استان که در محل کانون شهید باهنر نوشهر برگزار شد، با اشاره به اینکه در دین ما بر علم تأکید شده است، اظهار کرد: حرف‌های زیادی برای گفتن در حوزه علمی داریم و اعتقاد داریم نخبگان افراد ممتازی هستند که می‌توانند هدایت جامعه را به دست بگیرند و مسیر جامعه را مشخص کنند بنابراین باید از نخبگان حمایت شود و همواره به ایده‌های آنها اهمیت داده شود.

یوسف‌پور با بیان اینکه فرهنگیان و نخبگان در محمودآباد شناسایی شدند، افزود: 100 نخبه در شورای راهبردی محمودآباد حضور دارند و معتقدیم گره‌های شهرستانی به دست این نخبگان بازگشایی می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه باید از توانمندی نخبگان برای حل مشکلات شهرستان استفاده شود، تصریح کرد: در کمیته‌های مختلف رسمی، مشکلات علمی و کارشناسی مورد بررسی قرار می‌گیرد و ایده‌ها مطرح می‌شوند و ایده‌هایی که پشتوانه علمی دارد برای اجرا به مدیران شهرستانی اعلام می‌شود و آنها مجاب به پیگیری هستند.

فرماندار نوشهر نیز با بیان اینکه تضارب آراء و تعامل فرهنگ‌های مختلف با حضور مسافران و گردشگران را در این منطقه شاهد هستیم، اظهار کرد: روند کارها را به‌گونه‌ای تسهیل کنیم که هر فردی در مازندران بتواند توان علمی خود را به نمایش بگذارد و از وجود وی استفاده شود.

علی شادمان افزود: ظرفیت‌های واقعی خاک می‌خورند و برخی که در متن هستند توان لازم را ندارند و باید در شناسایی نخبگان اهتمام بیشتری شود.

وی با اشاره به اینکه توسعه زمانی اتفاق می‌افتد که جامعه دارای نظم اجتماعی باشد، گفت: می‌توانیم نظم جدیدی را به دنیا معرفی کنیم.