جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

نخبگان قرآنی مازندران تجلیل می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

نخبگان قرآنی مازندران تجلیل می‌شوند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: مراسم تجلیل از افتخارآفرینان مازندرانی در سی‌ونهمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم برگزار می‌شود.

نخبگان قرآنی مازندران تجلیل می‌شوند

حجت‌الاسلام ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، گفت: 6 نخبه قرآنی مازندران و یک گروه همخوانی در سی‌ونهمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم سازمان اوقاف افتخار‌آفرینی کردند.

وی با بیان اینکه گروه همخوانی قرآن کریم نسیم رحمت در این دوره از مسابقات رتبه سوم را کسب کرد، افزود: سی‌ونهمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه به میزبانی استان گیلان برگزار شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه چهار برادر و دو خواهر در سی‌ونهمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم موفق به کسب رتبه‌های برتر شدند، تصریح کرد: فاطمه رحیمی‌فر در رشته قرائت مقام علی و فاطمه نظری در رشته حفظ کل مقام برتر را کسب کرد.

علیزاده با بیان اینکه مصطفی قاسمی و سیدسجاد اشرفی در رشته ابتهال به ترتیب رتبه‌های دوم و چهارم را کسب کردند، تصریح کرد: پیمان ایازی در رشته حفظ کل قرآن کریم مقام عالی و محمد لائینی در رشته حفظ 20 جزء مسابقات کشوری قرآن کریم حائز رتبه عالی شد.

وی از برگزاری آیین تجلیل از نخبگان قرآنی مازندران خبر داد و گفت: مراسم تجلیل از افتخارآفرینان مازندرانی در سی‌ونهمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم فردا دوشنبه 10 آبان در اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران برگزار می‌شود.