سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

نجات بیش از 100 سرنشین خودرو در جاده‌های کجور/ اعزام دو تیم پیشتیبانی از نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

نجات بیش از 100 سرنشین خودرو در جاده‌های کجور/ اعزام دو تیم پیشتیبانی از نوشهر

رئیس جمعیت هلال احمر نوشهر از نجات بیش از 100 سرنشین خودروهای عبوری در جاده‌های کجور خبر داد.

نجات بیش از 100 سرنشین خودرو در جاده‌های کجور/ اعزام دو تیم پیشتیبانی از نوشهر

امیرحسین عسگرزاده در حاشیه بازدید از روند امداد و نجات در جاده‌های بخش کجور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان نوشهر، گفت: در حال حاضر محورهای مواصلاتی باز هستند و تردد خودروها با رعایت اصول ایمنی و بستن زنجیر چرخ در حال جریان است.

وی اظهار کرد: نیروهای امداد و نجات هلال احمر بخش کجور نیز از دو شب گذشته تاکنون در جاده‌های مواضلاتی بخش کجور حضوری فعال و مستمر دارند و به خودروهای عبوری خدمات‌رسانی لازم را می‌رسانند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نوشهر با اشاره به اعزام دو تیم پیشتیبانی از هلال احمر نوشهر به بخش کجور، تصریح کرد: در ادامه این خدمات، نیروهای پایگاه هلال احمر بخش کجور از شب گذشته تاکنون 25 خودرو و 110 سرنشین آن را از گرفتار شدن در برف و بوران در محورهای مواصلاتی بخش کوهستانی کجور رهاسازی و نجات دادند و یا بعضاً اقدام به بستن زنجیر چرخ آن کردند.

این مسؤول بیان کرد: تاکنون در طول ارائه خدمات امداد و نجات جاده‌ای در محورهای مواصلاتی بخش کجور هیچ‌گونه مصدوم یا بیماری مشاهده نشد و خودروها به همراه سرنشینان آن در سلامت و امنیت کامل به سمت مقصدهای خود حرکت کردند.

عسگرزاده خاطرنشان کرد: نیروهای امداد و نجات پایگاه هلال احمر بخش کجور همچنان به‌صورت شبانه‌روزی در محورهای مهم و پرتردد بخش کجور حضوری فعال و مستمر دارند و خدمات لازم را به مسافران و رانندگان می‌دهند.

وی گفت: رانندگان و گردشگرانی که قصد سفر به بخش کوهستانی کجور در غرب مازندران را دارند باید حتماً زنجیر چرخ و البسه گرم با خود به همراه داشته باشند و در طول مسیر نیز در صورت نیاز به کمک می‌توانند با شماره رایگان 112 تماس گرفته تا نیروهای امداد و نجات بلافاصله در محل حاضر و نسبت به امدادرسانی به آنها اقدام کنند.