سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

نجابت در پذیریش نتایج انتخابات مجلس ستودنی بود - نمایش محتوای خبر

 

 

نجابت در پذیریش نتایج انتخابات مجلس ستودنی بود

امام جمعه شیرگاه گفت: کسانی که در انتخابات هفتم اسفند امسال رأی نیاوردند برای نظام ایجاد هزینه نکردند و این نجابت ستودنی بود.

نجابت در پذیریش نتایج انتخابات مجلس ستودنی بود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیرگاه سوادکوه شمالی با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار کرد: اجرای دستورات الهی و ترک کارهای حرام همان تقوای الهی است.

وی با بیان اینکه هر کسی که دارای علم و دانش است، مطیع‌الهی خواهد بود، افزود: حضرت زهرا(س) در سخنان خود بعد از شهادتین به بیان صفات انسان‌های مومن و ویژگی‌های قرآن و علل برخی دستورات دینی اشاره کردند.

امام جمعه شیرگاه با اشاره به اینکه عدم توجه به «محرم» و «نامحرم» یکی از موضوعات جامعه ما بوده که صدا و سیما هم در این زمینه بی‌تفاوت است، خاطرنشان کرد: در اینجا این سئوال مطرح است که روابط دختر و پسر قبل از ازدواج، آرایش غلیظ و نگاه زن و مرد به یکدیگر در صدا و سیما چه توجیهی دارد؟!

وی به دیدار اعضای مجلس خبرگان با رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: اگر در فتنه 88 نجابت به خرج داده می‌شد شاهد هزینه گزاف نظام نمی‌شدیم و کسانی که در انتخابات هفتم اسفند امسال رای نیاوردند برای نظام ایجاد هزینه نکردند و این نجابت ستودنی بود.

مهدوی با اشاره به سالروز بمباران حلبچه توسط صدام و با مجوز غرب، اظهار کرد: هر نوع جنایت در هر کجا که غرب دارای منافع هست برای آنها پسندیده و در غیر آن ناپسند است.