سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

نتایج مسابقات والیبال لیگ برتر نوجوانان کشور در محمود اباد - نمایش محتوای خبر

 

 

نتایج مسابقات والیبال لیگ برتر نوجوانان کشور در محمود اباد

مسابقات والیبال لیگ برتر نوجوانان کشور در محمود آباد با انجام سه بازی در دومین روز این مسابقات پیگیری شد.

نتایج مسابقات والیبال لیگ برتر نوجوانان کشور در محمود اباد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان محمودآباد،در دومین روز از رقابت های لیگ برتر نوجوانان کشور،تیم های پیکان تهران،کاله مازندران و متین صالحین ورامین برابر حریفان خود پیروز بودند.
در نخستین دیدار دو تیم پیکان تهران و بازرگانی جواهری گنبد برنده های بازی نخست به مصاف هم رفتند که تیم پیکان با نتیجه 3 بر 1 نماینده گنبد را شکست داد و با دو برد متوالی در صدر جدول قرار گرفت.
تیم های کاله مازندران و شهرداری ارومیه دومین دیدار دومین روز این مسابقات را برگزار کردند که در یک بازی زیبا والبته پایا پای این تیم کاله بود که 3 بر 2پیروز از میدان خارج شد و اولین برد خود را بدست آورد .
دیدار تیم های ثامن الحجج خراسان و متین صالحین ورامین بازنده های دیدار نخست هم با نتیجه 3 بر 1 به سود متین صالحین ورامین به پایان رسید.
این رقابت ها از پنجشنبه گذشته در سالن ورزشی پهلوان حسین توکلی شهرستان محمودآباد آغاز و تا روز دوشنبه پنج بهمن ماه ادامه دارد .
در ادامه این مسابقات امروز و از ساعت 14:30 بازرگانی جواهری گنبد با شهرداری ارومیه دیدار می کند ، از ساعت 16:30 کاله مازندران به مصاف ثامن الحجج خراسان می رود و در آخرین بازی امروز و از ساعت 18:30- پیکان تهران با متین صالحین ورامین روبرو می شود.