سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

نتایج مسابقات لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور در محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

نتایج مسابقات لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور در محمودآباد

روز چهارم مسابقات مرحله نهایی لیگ برتر نوجوانان کشور شامگاه یکشنبه با برگزاری سه دیدار در سالن پهلوان حسین توکلی شهرستان محمودآباد پیگیری شد.

نتایج مسابقات لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور در محمودآباد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان محمودآباد در روز چهارم رقابتهای لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور سه مسابقه برگزار شد که بر اساس آن تیم پیکان با چهار برد متوالی و کسب 12 امتیاز قهرمانی اش یک روز قبل از پایان مسابقات مسجل شد و دو تیم گنبد و متین ورامین برای رتبه های دوم و سوم در روز پایانی به مصاف حریفان می روند.
بازی نخست روز چهارم را دو تیم متین ورامین و شهرداری اورمیه آغاز کردند . متین که از سه بازی گذشته خود دو شکست و3 امتیاز را در کارنامه داشت برابر ارومیه ای قرار گرفت که که با پنج امتیاز نیم نگاهی به صدر در صورت غفلت پیکانیها داشت ،ست نخست را نماینده ورامین با سرویس های هدفدار و توپیگیری های بی نقص توانست (25-19) به سود خود پایان دهد.
در ست های دوم وسوم ارومیه کمی به خود آمد و در دقایقی از دیدار پیش افتاد اما این ارومیه همیشگی نبود و ست های بعدی را با نتایج (25-21)و (25-23) به گنبد واگذار کرد تا در مجموع سه بر صفر این دیدار به سود جواهری گنبد پایان پذیرد.
کاله و ثامن الحجج تیم هایی که با یک برد در تفکر رسیدن به دومین پیروزی بودند بازی دوم این روز را برگزار کردند در ست نخست تیم گنبد در روز خوب خودش در جایی که در تمامی نقاط زمین بی نقص بازی می کرد و البته روز بد کاله که ضعف در دریافت اول در این تیم بی داد می کرد در سه ست متوالی با نتایج (25-20)،(25-19) و (25-20) کاله مازندران را شکست دهد و با کسب دومین برد خود 6 امتیازی شود.
دیدار آخر روز چهارم مرحله نهایی لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور را پیکان صدر نشین و ثامن خراسان برگزار کردند.پیکان که با سه برد متوالی در آستانه قهرمانی این دوره از رقابتها قرار داشت بازی را بهتر آغار کرد و شور و انگیزه و هیجان که در این تیم موج می زد توانست این ست نخست را با نتیجه (25-18)از ثامن ببرد.
ست دوم پیکانی ها که با غرور بازی را آغاز کردند و خود را پیروز احتمالی این دیدار قلمداد می کردند اسیر سرویس های هدفدار و دریافت بی نقص و دفاع روی تور ثامنی ها شدند و این ست را (25-22)به ثامن الحجج واگذار کردند.
ست سوم پیکانی ها شروع خوبی داشتند و با صحبتهای کادر فنی و سرویس های هدفدار بازیکنان ،دریافت اول ثامنیها با مشکل مواجه کند ودر ادامه ثامن کاری از پیش نبرد تا پیکان با اقتدار این ست را با (25-15) و در مجموع 2 بر 1پیش افتاد.
ست چهارم اوج هیجان بود و ثامن که در آستانه شکست قرار داشت بازی پایا پایی با پیکان آغاز کرد و در دقایقی از بازی هم از پیکان پیش افتاد اما تیم با تجربه و منظم پیکان امتیاز عقب افتاده را با سرویس های پرشی و دفاع روی تور بازیکن شماره 7 خود که بازی خوبی از خودش به نمایش گذاشت جبران کند تا این ست را هم (25-21)از ثامن ببرد و در مجموع 3 بر1 چهارمین متوالی خود را دشت کند و یک روز قبل از پایان مسابقات قهرمانیش مسجل شود.
در جدول این رقابتها پیکان با چهار برد متوالی و کسب 12 امتیاز با اقتدار در صدر قرار دارد و تیم های جواهری گنبد و متین صالحین ورامین با 6 امتیاز در رده های دو م وسوم قرار گرفته اند.تیم های شهرداری ارومیه،ثامن الحجج و کاله مازندران بترتیب با 5 ،3 و2 امتیاز رده های چهارم تا ششم را به خود اختصاص دادند.
برنامه مسابقات روز پنجم و هفته پایانی این رقابتها که صبح امروز دوشنبه پیگیری می شود بدین قرار است که بازی روز نخست را ثامن الحجج و جواهری گنبد ساعت 10 صبح برگزار خواهند کرد.
تیم پیکان تهران که قهرمانی اش مسجل شده برابر شهرداری ارومیه راس ساعت 14 به مصاف هم می روند.
راس ساعت 16 تیم کاله مازندران و متین ورامین بازی پایانی را برگزار خواهند کرد و اهدای جوایز، مدال و کاپ قهرمانی به تیم های برتر پایان بخش این دوره از رقابتها می باشد.