سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

نتایج ضعیف تیم های مازندرانی در لیگ دسته سوم فوتبال - نمایش محتوای خبر

 

 

نتایج ضعیف تیم های مازندرانی در لیگ دسته سوم فوتبال

شکست یک بر صفر تیم صدرنشین شهرداری بهشهر در تهران مقابل تیم مقاومت این شهر اگر چه تغییری در جایگاه اولی این تیم ایجاد نکرد ، اما فاصله امتیازی این تیم با دیگر تیم های مدعی گروه را کاهش داد و موقعیت این تیم را برای صدرنشینی مطلق این گروه به خطر انداخت.

بهشهری ها با ˈ محمد ابراهیمی ˈ مربی جوان خود از مرحله پلی آف وارد این رقابت ها شدند و با کسب 3 پیروزی در 3 دیدار اول ، برای همه تیم های مدعی گروه شمال کشور ، خط و نشان کشیدند.

تنها تیم مازندرانی پیروز این هفته ، تیم نفت محمود آباد بود که موفق شد در خانه تیم انتهای جدولی صدرای نکا را با یک گل شکست دهد و خود را به رده های بالای جدول رده بندی برساند.

محمودآبادی ها با این پیروزی هفت امتیازی شدند و خود را به رده چهارم جدول رده بندی رساندند.

تیم صدرای نکا که با برخورداری از تمکن مالی مناسب، نوید حضوری تیمی قدرتمند در این مرحله را می داد، با چهار شکست متوالی ، فوتبالدوستان مازندرانی را نا امید کرد و از هم اکنون به تیمی که توانایی برد هیچ تیم را نخواهد داشت، معروف شد.

مشکل اصلی تیم صدرای نکا، بسته شدن دیگر هنگام تیم و فرصت اندک برای آماده سازی بود که شاید این مشکل در زمان تعطیلات نیم فصل اول و با تمرینات سخت و فشرده کادر فنی، تا حدود زیادی برطرف شود.

نکایی ها می توانند با توجه به تمکن مالی مناسبی که دارند ، به یکی از قطب های جدید فوتبال در مازندران تبدیل شوند.

تیم استقلال لموک قائمشهر ، دیگر تیم مغلوب مازندرانی در این هفته از رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور بود که با نتیجه 2 بر صفر از تیم سایپا مهر کرج شکست خورد.

کرجی ها که هفته گذشته در بهشهر نتیجه را واگذار کرده بود، این بار در قائمشهر انتقام شکست هفته قبل خود از نمایندگان مازندران را گرفتند و با کسب 3 امتیاز از 4 مسابقه خود ، برای فرار از منطقه خطر و سقوط از این گروه امیدوار باشند.

تیم استقلال لموک قائمشهر هم با قبول این شکست ، 3 امتیازی باقی ماند تا کار سختی برای دفاع از اعتبار فوتبال قائمشهر داشته باشد.

استقلال لموک تاکنون نتوانسته حتی سایه ای از تیم مرحله اول باشد. این تیم در رقابت های مرحله اول بدون شکست و با صدرنشینی جواز صعود به پلی آف این رقابت ها را کسب کرده بود.

آخرین تیم مازندرانی حاضر در این رقابت ها که موفق به کسب امتیاز لازم از دیدار مقابل حریف خود نشد، تیم خونه به خونه بابل بود. این تیم که در ابتدا به نظر می رسید یکی از مدعیان جدی صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشو است ، تاکنون با کسب 4 تساوی از چهار مسابقه ، جایگاه مناسبی در جدول رده بندی ندارد.

سپردن سمت سرمربی تیم به فرشاد پیوس ، ستاره نامدار فوتبال ایران که هفته گذشته رخ داد نیز نتوانست گره ای از مشکلات این تیم باز کند و این نماینده فوتبال مازندران روز گذشته و در خانه مقابل تیم امید حسن آباد تهران به تساوی بدون گل رضایت داد.

بابلی ها با این تساوی و کسب چهارمین امتیاز یک پله در جدول رده بندی صعود کردند اما این رتبه ، مورد نظر مسوولین باشگاه و کادرفنی تیم نیست .

این تیم هفته آینده در بهشهر به مصاف تیم صدرنشین شهرداری بهشهر می رود . جدال تیم زخم خورده شهرداری با تیمی که با آمدن پیوس احتمال دگرگونی آن می رود ، تماشایی خواهد بود.