جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

نبود اسپانسر از مشکلات ورزش در فریدونکنار است - نمایش محتوای خبر

 

 

نبود اسپانسر از مشکلات ورزش در فریدونکنار است

مدیر کانون بسیج ورزشکاران شهرستان فریدونکنار گفت: کمبود فضای ورزشی و نبود اسپانسر از بزرگ‌ترین مشکلات ورزش در فریدونکنار است.

نبود اسپانسر از مشکلات ورزش در فریدونکنار است

مرتضی اسدپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: ایجاد تعامل و همگرایی سازنده با جامعه ورزش فریدونکنار و جذب و سازماندهی ورزشکاران و مربیان مهم‌ترین هدف کانون بسیج ورزشکاران در سال 1395 است.

وی افزود: جذب، سازماندهی و به‌کارگیری ورزشکاران بسیجی از اصلی‌ترین برنامه‌های کانون بسیج ورزشکاران در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی است.

مدیر کانون بسیج ورزشکاران شهرستان فریدونکنار تصریح کرد: مهم‌ترین عملکرد کانون بسیج ورزشکاران در سال 94 در این مجموعه برگزاری نخستین یادواره شهدای ورزشکار، دیدار با خانواده‌های معظم شهدای ورزشکار و تجلیل از ورزشکاران و مربیان بوده است.

اسدپور با توجه به پرجمعیت بودن و علاقه‌مندی زیادی که نوجوانان و جوانان در این شهرستان به ورزش دارند، اضافه کرد: کمبود اماکن ورزشی در این شهرستان، نبود سالن‌های سرپوشیده چندمنظوره و زمین‌های چمن، کمبود استخر سرپوشیده و نبودن حامی ورزشی شامل شرکت‌ها، کارخانجات و موسسات از مهم‌ترین مشکلات حوزه ورزش شهرستان فریدونکنار محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: مهم‌ترین هدف کانون بسیج ورزشکاران ایجاد تعامل و همگرایی سازنده با جامعه بزرگ ورزش فریدونکنار به ویژه نخبگان ورزش به منظور حصول به اهداف متعالی فرهنگی و ارزشی است.

این مسئول خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ شهادت و ایثارگری در بین جوانان و ورزشکاران برای آشنایی هرچه بیشتر آنان با وقایع دفاع مقدس در دستور کار کانون بسیج ورزشکاران شهرستان فریدونکنار قرار گرفته است.

اسدپور تصریح کرد: شورای قشر بسیج ورزشکاران شهرستان فریدونکنار تشکیل شده است و این شورا به عنوان اتاق فکر عملکرد مناسبی در عرصه‌های مختلف فرهنگی منطقه دارد.

وی گفت: سال گذشته با همت همه اعضای این مجموعه کانون بسیج ورزشکاران فریدونکنار در بخش‌های فرهنگی و ورزشی درخشید و توانستیم رتبه چهارم را در رده کانون‌های استان برای نخستین‌بار به دست بیاوریم.