جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

نبرد والیبالیست‌های کاله با جواهری گنبد در خارج از خانه/ شاگردان عطایی به دنبال پیروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

نبرد والیبالیست‌های کاله با جواهری گنبد در خارج از خانه/ شاگردان عطایی به دنبال پیروزی

کاله مازندران در هفته هفتم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور شامگاه امروز در خارج از خانه به دیدار بازرگانی جواهری گنبد می‌روند.

نبرد والیبالیست‌های کاله با جواهری گنبد در خارج از خانه/ شاگردان عطایی به دنبال پیروزی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، هفته هفتم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان کشور یادواره 200 شهید والیبالیست شامگاه امروز با شش دیدار پیگیری می‌شود.

در دیدارهای این هفته شهرهای تبریز، زاهدان، گنبد، ورامین، ارومیه و تهران میزبان حریفان هستند.

کاله تنها نماینده مازندران در این دوره از مسابقات به مصاف بازرگانی جواهری گنبد می‌رود که این دیدار در سالن المپیک استان گلستان سوت می‌خورد.

در این دیدار حمید حق‌بین ناظر و نماینده فدراسیون والیبال و احمد بندری نماینده سازمان لیگ بوده و اصغر حاج‌کاظمی و وحید پورکاشیان امر قضاوت را برعهده دارند.

کاله مازندران که هفته گذشته در دیداری بدون تماشاگر میزبان شهرداری تبریز بود، توانسته این تیم را با نتیجه سه بر یک شکست دهد و با انگیزه لازم راهی گنبد شود در مقابل بازرگانی جواهری در دیدار هفته ششم با بازی در خارج خانه مغلوب آرمان ورزشی اردکان شدند و نتیجه را سه بر یک به حریف واگذار کردند.

شاگردان بهروز عطایی برای پیروزی مقابل بازرگانی راهی گنبد شدند ولی در بازرگانی جواهری سعی دارد با شکست کاله به امتیاز لازم خانگی دست پیدا کند.

هم‌اکنون تیم والیبال کاله مازندران با سه پیروزی و سه شکست دارای 11 امتیاز بوده و در رده پنجم جدول رده‌بندی لیگ برتر جای دارد، همچنین بازرگانی جواهری گنبد هم با سه پیروزی و سه شکست 9 امتیازی بوده و در رده ششم جای گرفته است.