سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

نباید در برگزاری یادواره‌های شهدا کوتاهی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

نباید در برگزاری یادواره‌های شهدا کوتاهی شود

امام جمعه فریدونکنار گفت: کوتاهی در برگزاری یادواره شهدا موجب فراموشی دلاورمردی‌ها شهدا می‌شود.

نباید در برگزاری یادواره‌های شهدا کوتاهی شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، حجت‌الاسلام سید محمود جلالی پنجشنبه‌شب یادواره بزرگ سرداران و 350 شهید فریدونکنار اظهار کرد: شهدا رهروان راه انبیا هستند.

وی با بیان اینکه شهدای منا مظلوم بوده و از حقوق خود محروم شدند، افزود: همسران و فرزندان شجاع با از خودگذشتگی در مسیر شهدا گام برمی‌دارند.

امام جمعه فریدونکنار با اشاره به اینکه شهدا با ایثار و فداکاری خود را برای خدا قربانی کردند، گفت: رزمندگان انقلاب و دفاع مقدس در مسیر دفاع از اسلام مستحکم و آماده نوشیدن شربت شهادت بودند.

جلالی تصریح کرد: شهدا با حضور خود از کیان انقلاب و اسلام دفاع کردند و اگر در برگزاری یادواره‌های شهدا کوتاهی شود زحمات و دلاوری‌های شهدا و همه رزمندگان به آهستگی به سمت فراموشی می‌رود.

امام جمعه فریدونکنار با اشاره به اینکه شرکت در یادواره‌های شهدا امری پسندیده و بسیار مهم است، خاطر نشان کرد: از اینکه بسیاری از مردم خود را از مناطق مختلف شهری و روستایی و راه‌های دور به یادواره‌های شهدا می‌آیند حرکتی مهم در مسیر تحقق و دفاع از آرمان‌های شهدا محسوب می‌شود.

وی در پایان گفت: آل‌سعود به زودی سقوط خواهد کرد و حمایت‌های دنیای استکبار با سردمداری ایالات متحده آمریکا از این رژیم ملعون نیز بی‌نتیجه می‌ماند.