جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

نایب قهرمان رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در بهشهر تجلیل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

نایب قهرمان رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در بهشهر تجلیل شد

رئیس و تعدادی از اعضای هیات کشتی بهشهر ، با حضور در منزل 'فرزاد عموزاد خلیلی' از تلاش های وی در راه کسب عنوان نائب قهرمانی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور تقدیر کردند .

نایب قهرمان رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در بهشهر تجلیل شد

شهرام جعفری رییس هیات کشتی شهرستان بهشهر، دوشنبه شب در حاشیه دیدار با فرزاد عموزاد خلیلی نائب قهرمان رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور، با اشاره به اینکه ورزشکاران ما برای رسیدن به موفقیت و سربلندی ایران اسلامی تلاش بسیاری می کنند، افزود: باید به پهلوانی و زحمات این ورزشکاران توجه شود.
وی با بیان اینکه تلاش فراوانی برای کسب عنوان قهرمانی توسط فرزاد حسنی کشیده شده است، اظهار داشت: با توجه دعوت از فرزاد عموزاد خلیلی به اردوی تیم ملی، امیدوارم این ورزشکار و قهرمان خوشنام ما، بر شدت تمرینات خود اضافه کند تا به نفر اول کشتی کشور در وزن 61 کیلوگرم تبدیل شود .
فرزاد عموزاد خلیلی، کشتی گیر بهشهری وزن 61کیلوگرم تیم مازندران در رقابت های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بر سکوی نائب قهرمانی ایستاد .
وی که با کسب چهار پیروزی پیاپی راهی رقابت فینال شده بود ، در مصاف با مهران نصیری با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و به مقام دوم این مسابقات اکتفا کرد .
شهرستان بهشهر در شرق مازندران واقع شده است.