جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

نامزدها در تبلیغات خود قانون مدار باشند- حضور پرشور ملت در حماسه 24 خرداد - نمایش محتوای خبر

 

 

نامزدها در تبلیغات خود قانون مدار باشند- حضور پرشور ملت در حماسه 24 خرداد

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد قاسمی  در خطبه های نماز جمعه مرکز مازندران در مصلی جمعه ساری افزود: اعضای شورای نگهبان که مورد وثوق امام و رهبری هستند باید آنان را احترام گذاشتند و نظر آنان را مبنای قانون دانست.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تایید و عده ای صلاحیت آنان احراز نشده است، اظهار داشت: افراد تایید صلاحیت نشده خود را باید تابع قانون دانسته و اجازه ندهند عده ای با سخنان آنان جامعه را دچار اغتشاش کنند.

امام جمعه موقت ساری با اشاره به اینکه مردم تحمل قدرت شکنی و تضعیف جامعه را ندارند، تصریح کرد: ملت ایران مقابل قانون شکن سر تعظیم فرود نخواهد آورد.

قاسمی با بیان اینکه دشمن با ایجاد تفرقه و توطئه به دنبال ایجاد تشنج در آستانه انتخابات ایران است، یادآور شد: ملت ایران با مشارکت گسترده خود در پای صندوق های رای، بار دیگر تودهنی محکمی بر دهان یاوه گویان نظام اسلامی خواهند زد.

وی همچنین از نامزدها خواست ضمن رعایت قانون، از دادن وعده های غیرواقع و غیرعملی به مردم خودداری کرده و صرفا برای رضای الهی و خدمت به مردم در صحنه رقابت انتخاباتی مشارکت کنند.

قاسمی با تبریک سالروز ولادت امیرالمومنین (ع) و تقارن این روز با سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر قهرمان، گفت: سوم خرداد روزی به یاد ماندنی برای ملت رشید ایران اسلامی بوده چرا که در سوم خرداد سال 61 رزمندگان غیور این سرزمین با رشادت ها و جانفشانی ها، فتح الهی را صورت داده و ابرقدرت را زیرپا لگد مال کردند.

خطیب جمعه موقت مرکز استان با اعلام اینکه در طول هشت سال دفاع مقدس، رزمندگان با رشادت های خود حماسه ای به بلندای تاریخ خلق کردند، تصریح کرد: دشمن می خواهد از طریق تهاجم فرهنگی به باورهای دینی جوانان خدشه وارد کند.

وی با اشاره به استقبال پرشور جوانان از حضور در مراسم معنوی اعتکاف، گفت: شرکت در این مراسم با برکت انسان را تطیهر می کند و سکوی پرشی برای رسیدن به خداوند باریتعالی است.

قاسمی بیان داشت: اعتکاف مراسم گناه تکانی و صیقل دادن دلها از بدی ها و پلشتی ها است.

امام جمعه موقت ساری در بخش نخست خطبه های نماز با تاکید بر اینکه مومن باید آبروی فرد مومن دیگری را حفظ کند، در عین حال از ترویج پدیده زشت سخن چینی و عیب جویی در جامعه انتقاد کرد و گفت: سخن چینی از گناهان کبیره بوده و برای دوری انسان از این پدیده زشت باید تقوای الهی پیشه کرد.