جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

نامزدهای شوراهای اسلامی قانون انتخابات را رعایت کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

نامزدهای شوراهای اسلامی قانون انتخابات را رعایت کنند

به گزارش ایرنا،ˈ محمدعلی قمیˈ روز شنبه در همایش توجیهی شوراهای اسلامی شهر و روستا در سرسرای ورزشی شهر پول، مرکز بخش کجور، صداقت در رفتار، گفتار، داشتن ایمان را از سوی نامزدها ضروری دانست.

وی گفت: شوراهای اسلامی حلقه اتصال میان مردم و مسوولان است که می توانند ظرفیت ها و قابلیت های موجود در این بخش را به یک فرصت تبدیل کنند.

وی یکی از رسالت های اصلی نامزدها در زمان تبلیغات را پرهیز از حاشیه سازی اعلام کرد و اظهارداشت : با توجه به برگزاری همزمان انتخابات شوراهای اسلامی و رییس جمهوری ، نامزدها به نحوی عمل نکنند تا خدای نکرده لطمه ای به انتخابات وارد شود.

فرماندار نوشهر با اشاره به نامگذاری امسال به سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی یادآور شد: با حضور گسترده مردم در انتخابات حماسه سیاسی محقق خواهد شد.

به گفته قمی هرچه حضور مردم در این عرصه سیاسی بیشتر باشد قدرت ایران اسلامی در عرصه بین اللملی افزایش خواهد یافت.

وی انتخابات این دوره را از جنبه های مختلف دارای اهمیت دانست و تصریح کرد : ملت آگاه و همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور حماسی درپای صندوق های اخذ رای بار دیگر اقتدار نظام اسلامی را در جهان به نمایش خواهند گذاشت.

بخشدار کجور با بیان این که بیش از 500 تن در برگزاری انتخابات در این بخش همکاری دارند، گفت: انتخابات در 62 روستا از مجموع 68 روستای بخش کجور برگزار می شود.

ˈسیدنادر موسوی زاده ˈ افزود: همه اعضای شعبات اخذ رای باید بر اساس قانون عمل کنند.

وی از کاندیداهای شوراهای اسلامی این بخش خواست تا به هنگام تبلیغات از تخریب و یا سیاه نمایی عملکرد اعضای شوراهای اسلامی دوره گذشته بپرهیزند.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در بیست و چهارم ماه خرداد برگزار خواهد شد.