جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

نامزدهای دریافت جایزه بخش گرافیک معرفی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

نامزدهای دریافت جایزه بخش گرافیک معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، در این بخش 38 عنوان نشریه در دو بخش گرافیک «کودک» و «نوجوان» مورد ارزیابی داوران جشنواره قرار گرفت.

این آخرین بخش از 8 بخش جشنواره مطبوعات کودک و نوجوان است که پس از بخش‌های تیتر و خبر، سرمقاله و یادداشت، گفت‌وگو، گزارش، داستان، شعر و عکس اسامی نامزدهای آن اعلام می‌شود.

در بخش طراحی روی جلد رده کودک اثر سحر حق‌گو در نشریه رشد کودک، حدیثه قربان در نشریه شاهد کودک و کوشش خردسال و میترا عبداللهی در نشریه یکی بود یکی نبود، نامزد شدند.

هیئت داوران در بخش طراحی گرافیک و صفحه‌آرایی اثر شاپور حاتمی در نشریه همشهری بچه‌ها، مجید کاظمی در نشریه سروش خردسال، داود صفری در نشریه رشد نوآموز و میترا چرخیان در نشریه رشد کودک را به عنوان نامزد دریافت جایزه معرفی کردند.

در بخش تصویرگری رده‌ کودک مریم طباطبایی برای مجموعه آثار در نشریه پوپک، عاطفه ملکی‌جو، لیدا معتمد، میترا عبداللهی، نوشین صفاجو و ملیکا سعیدا برای مجموعه آثار به عنوان نامزد انتخاب شدند.

در بخش قصّه‌ تصویری یا پی‌نما و کمیک استریپ سام سلماسی و لاله ضیایی هر دو برای مجموعه آثار در نشریات رشد، مهدی صادقی و محسن ایزدی هر دو برای مجموعه آثار در همشهری بچه‌ها و مجید صالحی برای مجموعه آثار در رشد نوآموز نامزد دریافت جایزه شدند.

در عین حال هیئت داوران بخش گرافیک نوجوان در بخش طراحی جلد، اثر صابر شیخ‌رضایی در نشریه رشد جوان، لیدا معتمد در نشریه دوچرخه، میثم موسوی در نشریه یکی بود یکی نبود و گلریز گرگانی در نشریه دوچرخه را نامزد کردند.

آثار روح‌الله محمودیان در نشریه رشد نوجوان، ایمان اوجیان در نشریه رشد جوان، احمد قائمی‌مهدوی در نشریه یکی بود یکی نبود و حمیدرضا سلیمانی در نشریه سلام بچه‌ها در بخش طراحی گرافیک و صفحه‌آرایی این رده معرفی شد.

گروه داوری در بخش تصویرگری رده‌ نوجوان میثم موسوی را برای مجموعه آثار در نشریات شاهد نوجوان و یکی بود یکی نبود، مجید صالحی برای مجموعه آثار در نشریات رشد نوجوان و جوان و وحید خاتمی برای مجموعه آثار در نشریه رشد نوجوان به عنوان نامزد اعلام کردند.

محمود علیمرادی برای رویارویی با اژدها در نشریه یکی بود یکی نبود، میثم برزا برای مجموعه آثار در نشریه رشد نوجوان و علی محمدی و محمد طحانی برای سردار بدر در نشریه رشد نوجوان نامزدهای بخش قصّه‌ تصویری یا پی‌نما و کمیک استریپ رده نوجوان شدند.

هیئت داوران در بخش اینفوگرافی رده نوجوان، هیچ اثری را برای دریافت جایزه معرفی نکرد.