جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

میزگرد هفته - نمایش محتوای صدا

 

 

میزگرد هفته

تهیه کننده: خدابخش غلامی گل افشانی 
نویسنده: مهدی رضازاده
گوینده: علی عظیمی
گوینده آیتمی : هدی افضلی
ارتباطات و هماهنگی: بهاره پذیرش
صدابردار:  شهرام حق شناس ، سامی یوسفی ، علیرضا میرقربان نژاد ، حسن نژاداحمد ، بهاره پذیرش
هماهنگی : بهاره پذیرش

میزگردهفته عنوان ویژه برنامه ایست به تهیه کنندگی دکتر خدابخش غلامی به صورت ضبطی دوشنبه ها ساعت 12:30 از صدای مازندران پخش خواهد شد .

رسانه ملی به عنوان رسانه پیشتاز و تاثیرگذار در جامعه و نیز رسانه امید و آگاهی با شعارگوش شنوا، چشم بینا و زبان گویای مردم همواره در راستای توسعه و پیشرفت جامعه گام برداشته و در این میان نگاه به مسائل کلان جامعه به خصوص مسائل گوناگون اقتصادی اجتماعی فرهنگی و ... استان مازندران و بحث و بررسی در مورد آنان و دستیابی به راه حل های مفید از وظایف رسانه ی ملی است. در این میان برنامه ای گفتگو محور که با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه ها، مسئولان استانی و نمایندگان مجلس تهیه می شود از رسالت های رسانه ملی در استان مازندران است تا هم مردم را در جریان اقدامات مسئولین قرار دهند و امید و آگاهی به آن ها برساند و هم مسئولان را با نظرات کارشناسانه در راستای توسعه و پیشرفت آشنا نماید در همین راستا و در جهت هر چه نزدیک تر کردن دیدگاه های موازی صاحب نظران و مسئولان استانی در کنار یکدیگر این برنامه تلاش می کند تا صاحبان اندیشه و عمل استان را در حوزه های گوناگون در کنار هم به کار گرفته و از قابلیتشان در راستای برنامه ریزی آینده استان کمک بگیرد.

هدف از این برنامه 
طرح مسایل مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بحث و بررسی پیرامون موضوعات مختلف استانی، کمبودها ،کاستی ها و اقدامات در راستای توسعه استان و نیز نقد و بررسی و اقدامات مسئولان استانی و در جریان قرار دادن مردم از مسائل و رویدادهای استان از اهداف این طرح می باشد. در کنار این موارد ارایه کنندگان طرح این برنامه معتقدند که شکل گیری و تداوم «اتاق فکر مرکز» به عنوان جایگاهی مناسب برای تجمیع صاحبان اندیشه در حوزه های گوناگون استان می تواند در تغذیه نرم افزاری میزگرد هفته یا دیگر برنامه سازان باشد، پیشنهاد تشکیل مجدد اتاق فکر را به شورای محترم طرح و برنامه مرکز می کنیم.. 

آبتمهای برنامه : 

متن ، گزارش ، دعوت از مهمان و ... .

 

سال تولید: سال 1397