جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

میزگرد هفته - نمایش محتوای صدا

 

 

میزگرد هفته


تهیه کننده: خدابخش غلامی گل افشانی 
نویسنده: مهدی رضازاده
گوینده: مریم دلفانی - جماالدین موسوی - خدابخش غلامی
ارتباطات و هماهنگی: واحد ارتباطات
صدابرداران: شهرام حق شناس ، سامی یوسفی ، علیرضا میرقربان نژاد ، احمد حسن نژاد ، خانم رقیه محسن تبار  

میزگرد هفته عنوان برنامه ایست به تهیه کنندگی دکتر خدابخش غلامی است که با هدف اطلاعاتی-آموزشی ،دوشنبه ها از ساعت 12:30 به مدت  50 دقیقه از صدای مرکز مازندران پخش می شود.

رسانه ملی به عنوان رسانه پیشتاز و تاثیرگذار در جامعه و نیز رسانه امید و آگاهی با شعارگوش شنوا، چشم بینا و زبان گویای مردم همواره در راستای توسعه و پیشرفت جامعه گام برداشته و در این میان نگاه به مسائل کلان جامعه به خصوص مسائل گوناگون اقتصادی اجتماعی فرهنگی و ... استان مازندران و بحث و بررسی در مورد آنان و دستیابی به راه حل های مفید از وظایف رسانه ی ملی است. در این میان برنامه ای گفتگو محور که با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه ها، مسئولان استانی و نمایندگان مجلس تهیه می شود از رسالت های رسانه ملی در استان مازندران است تا هم مردم را در جریان اقدامات مسئولین قرار دهند و امید و آگاهی به آن ها برساند و هم مسئولان را با نظرات کارشناسانه در راستای توسعه و پیشرفت آشنا نماید در همین راستا و در جهت هر چه نزدیک تر کردن دیدگاه های موازی صاحب نظران و مسئولان استانی در کنار یکدیگر این برنامه تلاش می کند تا صاحبان اندیشه و عمل استان را در حوزه های گوناگون در کنار هم به کار گرفته و از قابلیتشان در راستای برنامه ریزی آینده استان کمک بگیرد.

طرح مسایل مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بحث و بررسی پیرامون موضوعات مختلف استانی، کمبودها ،کاستی ها و اقدامات در راستای توسعه استان و نیز نقد و بررسی و اقدامات مسئولان استانی و در جریان قرار دادن مردم از مسائل و رویدادهای استان از اهداف این طرح می باشد. 

آیتمهای برنامه : متن ، دعوت از کارشناسان ، -اقتصاد مقاومتی وب ررسی شیوه های تحقق آن در استان ، طرح و بررسی مشکلات استان  ... .

 

 

سال تولید: سال 1396