میزگردهفته

عنوان برنامه ای با ساختار کلامی و به تهیه کنندگی دکتر غلامی است که با هدف اطلاعاتی-آموزشی ،دوشنبه ها از ساعت 12:30 به مدت یکساعت از صدای مرکز مازندران پخش می شود.
رسانه ملی به عنوان رسانه پیشتاز و تاثیرگذار در جامعه و نیز رسانه امید و آگاهی با شعارگوش شنوا، چشم بینا و زبان گویای مردم همواره در راستای توسعه و پیشرفت جامعه گام برداشته و در این میان نگاه به مسائل کلان جامعه به خصوص مسائل گوناگون اقتصادی اجتماعی فرهنگی و ... استان مازندران و بحث و بررسی در مورد آنان و دستیابی به راه حل های مفید از وظایف رسانه ی ملی است. در این میان برنامه ای گفتگو محور که با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه ها، مسئولان استانی و نمایندگان مجلس تهیه می شود از رسالت های رسانه ملی در استان مازندران است تا هم مردم را در جریان اقدامات مسئولین قرار دهند و امید و آگاهی به آن ها برساند و هم مسئولان را با نظرات کارشناسانه در راستای توسعه و پیشرفت کمک نماید در همین راستا و در جهت هر چه نزدیک تر کردن دیدگاه های موازی صاحب نظران و مسئولان استانی در کنار یکدیگر این برنامه تلاش می کند تا صاحبان اندیشه و عمل استان را در حوزه های گوناگون به کار گرفته و از قابلیتشان در راستای برنامه ریزی آینده استان کمک بگیرد.
این برنامه با هدف طرح مسایل مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بحث و بررسی پیرامون موضوعات مختلف استانی، کمبودها ،کاستی ها و اقدامات در راستای توسعه استان و نیز نقد و بررسی و اقدامات مسئولان استانی و در جریان قرار دادن مردم از مسائل و رویدادهای استان ارایه می شود.
برنامه با کلام گوینده و مطلب او پیرامون یک موضوع خاص آغاز می شود و با طرح چند سوال در خصوص همان موضوع بحث کارشناسان و مهمانان برنامه ادامه پیدا می کند. برای تنوع در برنامه مطلبی کارشناسی پیرامون موضوع مورد بحث و طرح چند سوال به صورت گوینده آیتمی قرائت شده و آنگاه گوینده برنامه بحث با مهمانان را آغاز می کند.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: خدابخش غلامی
نویسنده: خدابخش غلامی
گوینده: دکترغلامی-جمال الدین موسوی
صدابرداران: سامی یوسفی،حق شناس،اوشیب نتاج،میرقربان نژاد،نژاد احمد،محسن تبار

تاریخ تولید: 1394


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو