جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

میزبانی عباس‌آباد از مسابقات قهرمانی کیک‌بوکسینگ کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

میزبانی عباس‌آباد از مسابقات قهرمانی کیک‌بوکسینگ کشور

نیما علی رمجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در عباس‌آباد، از برگزاری مسابقات الیت کیک‌بوکسینگ قهرمانی کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: مسابقات الیت کیک‌بوکسینگ قهرمانی کشور با عنوان جام یادواره سرداران و 183 شهید این شهرستان برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: در این مسابقات بیش از 500 رزمی‌کار حضور دارند که از 30 استان کشور به مدت سه روز با هم به رقابت می‌پردازند.

رمجی با اشاره به کسب مدال طلا و مقام قهرمانی آسیا توسط تکواندوکار عباس‌آبادی اظهار داشت: فرزان عاشورزاده نماینده نوجوان تیم ملی تکواندوی جمهوری اسلامی با شکست مقتدرانه حریف قزاق و کسب مدال طلای وزن منفی 58 کیلوگرم در فینال بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون با به اهتزاز درآوردن پرچم میهن‌مان افتخاری دیگر را برای ایران و مازندران به ثبت رساند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان عباس‌آباد افزود: عباس‌آباد منابع بسیار غنی انسانی و ظرفیت‌های ارزشمند بالقوه‌ای در زمینه‌های مختلف ورزشی دارد که باید با حمایت‌های مسئولان و حامیان بخش خصوصی بالفعل شده و ورزش به معنای درست و واقعی در این شهرستان نهادینه شود.

رمجی گفت: عباس‌آباد قهرمانان صاحب‌نام زیادی همچون فرزان عاشورزاده دارد که می‌توانند با حمایت‌های لازم افتخارات بزرگ ملی و فراملی را برای ایران اسلامی، مازندران و این شهرستان ورزش‌دوست به دنبال داشته باشد.

این مسئول با اشاره به بخش‌هایی از عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان عباس‌آباد خاطرنشان کرد: در مدت زمان تصدی اداره ورزش و جوانان عباس آباد اقداماتی همچون بازسازی، بهسازی و تجهیز سالن‌های مجموعه ورزشی شهید ساعدی، توسعه و بهسازی ساختمان اداری و احداث سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان، جذب اعتبارات قابل توجه برای توسعه و ترویج ورزش، کمک به هیئت‌های ورزشی و برگزاری همایش‌های متعدد پیاده‌روی انجام شد.

وی گفت: مسابقات گوناگون از جمله دوچرخه‌سواری، دوومیدانی، کاراته و انواع ورزش‌های رزمی و همایش بزرگ تجلیل از قهرمانان، پیشکسوتان و نامداران ورزش در این شهرستان برگزار شد.

{jcomments off}