سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

میزبانی تنکابن از مسابقات قهرمانی کاراته کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

میزبانی تنکابن از مسابقات قهرمانی کاراته کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن از میزبانی این شهرستان برای برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته سبک‎های آزاد کشور خبر داد.

میزبانی تنکابن از مسابقات قهرمانی کاراته کشور

روح‌الله امین‌شکوهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در تنکابن، درباره آخرین برنامه‎هایی که این اداره در دست اقدام دارد، اظهار کرد: در بهمن‌ماه امسال به‌مدت دو روز میزبان مسابقات قهرمانی سبک‌­های آزاد کاراته قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی هستیم.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای مقدمات برگزاری این مسابقات با کمک مسئولان شهرستانی صورت گرفته و آمادگی کامل برای برگزاری مسابقات را داریم، افزود: تلاش ما بر این است که این‌دوره از مسابقات در سطح مطلوب و با کیفیت قابل قبولی به میزبانی تنکابن برگزار شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن از برگزاری یک‌دوره آموزشی مربی‌گری بدمینتون درجه سه ویژه بانوان غرب استان در این شهرستان خبر داد که در مرحله نام‌نویسی قرار دارد.

این مسئول گفت: با برنامه‌ریزی­‌های خوبی که با هیئت بدمینتون تنکابن انجام شده است، یک‌دوره آموزشی مربی‌گری درجه سه بدمینتون غرب استان نیز ویژه بانوان به‌مدت یک‌هفته برگزار و به شرکت‌کنندگان مدرک معتبر اعطا می‌شود.

امین‌شکوهی ادامه داد: این‌دوره آموزشی هم‌اکنون در مرحله فراخوان و نام­‌نویسی قرار دارد و علاقمندان و متقاضیان حضور در این‌دوره می­‌توانند با مراجعه به اداره ورزش و جوانان تنکابن یا هیئت بدمینتون شهرستان و نیز کسب اطلاعات از طریق سایر ادارات ورزش و جوانان غرب استان نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی از حضور تیم والیبال تنکابن در مسابقات لیگ زیرگروه کشوری خبر داد و بیان داشت: تیم والیبال تنکابن با درخشش در مسابقات استانی به مسابقات زیر گروه لیگ والیبال کشور راه یافته است. 

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن در پایان گفت: تیم والیبال این شهرستان هم‌اکنون در حال تمرینات آماده‌سازی برای حضوری قدرتمند در لیگ زیرگروه والیبال کشور است و باید از 26 دی‌ماه جاری در بازی­‌های لیگ حضور یابد که پس از قرعه‌کشی و تدوین جداول و تهیه تقویم بازی­‌ها، مشخص می­‌شود که رقابت‌ها در چه روزی از هفته با چه تیم و در چه سالنی است.