جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

میزبانی آملی‌ها از دور رفت لیگ برتر بدمینتون/ بازیکنان نماینده آمل مشخص شد - نمایش محتوای خبر

 

 

میزبانی آملی‌ها از دور رفت لیگ برتر بدمینتون/ بازیکنان نماینده آمل مشخص شد

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل از میزیانی این شهرستان در دور رفت لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور خبر داد.

میزبانی آملی‌ها از دور رفت لیگ برتر بدمینتون/ بازیکنان نماینده آمل مشخص شد

محمود نائیح امروز در گفت‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در شهرستان آمل با اشاره به تیم‌داری نماینده این شهرستان در لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور، گفت: این شهرستان از دور رفت لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور میزبانی می‌کند.

وی اظهار کرد: این مهم با پیگیری و تلاش شبانه‌روزی هیئت بدمینتون آمل انجام شد که سال گذشته نیز در دور نهایی لیگ برتر میزبان برترین‌های بدمینتون کشور بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با اعلام اینکه پس از قرعه‌کشی برای فصل جدید رقابت‌ها حریفان نماینده آمل در این مسابقات مشخص شد، تصریح کرد: در گروه یک مسابقات گاز تهران قهرمان دوره گذشته لیگ برتر و مدافع این عنوان حضور دارد و علاوه بر آن تیم‌های هیئت بدمینتون آمل، نماینده فارس و رامیان گرگان به دیدار رقبا می‌روند.

این مسئول با اشاره به اینکه در گروه دوم مسابقات پنج تیم دانشگاه آزاد اسلامی نایب‌قهرمان فصل گذشته لیگ برتر، نماینده گنبد، زنجان، سمنان و کرمانشاه حضور دارند، بیان کرد: می‌خواهیم میزبان شایسته‌ای برای برترین‌های بدمینتون کشور باشیم.

نائیج با اعلام اینکه بیستمین و یکمین دوره لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور امسال با حضور 9 تیم در دو گروه چهار و پنج تیمی برگزار می‌شود، گفت: از هر گروه دو تیم پس از رقابت در دور مقدماتی راهی مرحله نیمه‌نهایی می‌شوند.

وی با اشاره به تقبل میزبانی دور رفت مسابقات توسط آملی‌ها‌، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون کادر فنی و مربیگری این تیم برای حضور در مسابقات مشخص شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با اعلام اینکه سال گذشته نیز شهرستان آمل میزبان شایسته‌ای در مرحله نهایی لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور بود، تاکید کرد: در این مرحله چهار تیم دانشگاه آزاد اسلامی، هیئت بدمینتون آمل، گاز تهران و توسعه و تعاون گنبد حضور داشتند.

این مسئول با اعلام اینکه مسابقات به مدت دو روز در سالن ورزشی شهرک مروارید برگزار می‌شود، افزود: در آن رویداد تیم هیئت بدمینتون آمل توانسته بود به عنوان تنها نماینده مازندران با نایب‌قهرمانی در لیگ دسته یک بدمینتون باشگاه‌های کشور برای نخستین‌بار به لیگ برتر صعود کند و با جای گرفتن در گروه نخست لیگ برتر در مرحله مقدماتی، تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، سمنان و قزوین را مقابل خود داشته باشد.

نائیج با اعلام اینکه سال گذشته پس از پایان دور نهایی بیستمین دوره لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور، تیم گاز تهران قهرمان شد، ادامه داد: مرتضی ولی‌دروی از چهره‌های شاخص بدمینتون آسیا سال قبل هدایت آملی‌ها را برعهده داشت.

وی گفت: در لیگ برتر بدمینتون سال گذشته علاوه بر تیم گاز تهران که با کسب سه پیروزی و بدون شکست 9 امتیازی شده و قهرمان شد، تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی با پنج امتیاز و تفاضل بهتر نایب‌قهرمان شده و هیئت بدمینتون آمل با امتیاز مشابه سوم شد.