جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

موفقیت‌های ایران مرهون مجاهدت‌ سربازان گمنام است - نمایش محتوای خبر

 

 

موفقیت‌های ایران مرهون مجاهدت‌ سربازان گمنام است

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)، برقراری امنیت را یکی از اساسی‌ترین وظایف حکومت‌ها دانست و اظهار داشت: امنیت کنونی ایران اسلامی مدیون سربازان گمنام امام زمان(عج) است.

وی افزود: سربازان گمنام امام زمان(عج) به عنوان چشم‌های بیدار جامعه در حفظ و حراست از ایران اسلامی جانفشانی می‌کنند در حالی که از آنها نشانی نیست.

دبیر شورای فرهنگ عمومی مازندران با بیان اینکه دستگاه اطلاعاتی در نظام اسلامی متفاوت با دیگر حکومت‌های غیراسلامی است، گفت: دستگاه اطلاعاتی نظام جمهوری اسلامی وظیفه صیانت از یک تفکر ناب و انسان‌ساز را بر عهده دارد که نظامی مبتنی بر تفکر پویای تشیع است.

وی ادامه داد: طبق دیدگاه رهبر معظم انقلاب دستگاه اطلاعاتی نظام اسلامی، با توکل بر خدا حرکت می‌کند.

این مسئول بیان کرد: رویکرد فعالیت وزارت اطلاعات به سمت صیانت و حفاظت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی مازندران با بیان اینکه بخش عمده موفقیت‌های کشور مرهون مجاهدت‌های سربازان گمنام است، تاکید کرد: مجاهدت‌های خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) دستاوردهای عظیمی را برای ایران اسلامی رقم زده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود: سربازان گمنام امام زمان(عج) که مدال پرافتخار و ارزشمند یاوران گمنام یوسف زهرا بر سینه ستبرشان می‌درخشد.

وی گفت: این سربازان توانستند با مجاهدت‌های شبانه‌روزی و رشادت‌های مثال‌زدنی تمام حرکات و توطئه‌های پیچیده بدخواهان اسلام و ملت بزرگ ایران را خنثی و نقش بر آب کنند و امروز آسایش و امنیت جامعه حاصل این عزم راسخ است.