سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

موج ورزش - نمایش محتوای صدا

 

 

موج ورزش

تهیه کننده : حسن عبدالهاشم پور 

گوینده : کاظم سورتیچی

 

موج ورزش عنوان برنامه ای است به تهیه کنندگی حسن عبدالهاشم پور روزهای یکشنبه و پنج شنبه به مدت ۴۵ دقیقه شروع و نیمه دوم سال در روزهای جمعه به مدت ۹۰ دقیقه به صورت زنده از رادیو مازندران تولید و پخش می شود .

      ورزش در مازندران از دیرباز عنصری هویت بخش و نشانه بوده و سابقه ای بیش از ۶۰ ساله در کسب افتخار و غرور برای ایران و ایرانی داشته که در تاریخ وسیع ورزش استان به یادها مانده است .
در این استان طولی با پهندشت جغرافیایی زیاد ، ورزش یکی از مولفه های اصلی برای زندگی است و شور و هیجان و طراوتی که از طریق این فعالیت سالم ایجاد می شود عیان است . قهرمانان زیادی از این استان برخاسته اند و موفق شدند تا بر بلندای موفقیت بایستند .
با توجه به گرایش روز افزون جوانان به ورزش و شوق زیاد آنان به فعالیت های مداوم و مستمر در رشته های مختلف ؛ می بایست از این فرصت کمال بهره را برد تا مراقبت های فردی و اجتماعی را به یمن ورزش به عنوان یک موضوع مورد علقه و نظر ایجاد کرد .
در مازندران که استان جوانی است و آسیب ها و خطرات جدی تهدیدش می کند ، ورزش نقشی حیاتی در تامین سلامت روانی مردم دارد در عین حال که می تواند پیام آور غرور و پیروزی در رقابت های بزرگ بین المللی باشد .
حتما تهیه برنامه هایی در راستای موضوعات مورد علاقه مردمان مازندران در دستور کار رادیو مازندران است که ورزش از موارد محوری و همیشگی و دارای حساسیت و اهمیت برای مردم استان است که تولید و پخش برنامه رادیویی موج ورزش از سال های پیش تاکنون رواج داشته و امید است در ادامه نیز با حوزه عمل بیشتر و نگاه نافذتر مورد استفاده قرار گیرد .

آیتمهای برنامه :

متن ، گزارش ، خبرهای روز ، ورزشخانه بانوان ،خبرهای فرامازندران ،پدیده و ... .

 

 

سال تولید: 1398


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو