سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

موج ورزش - نمایش محتوای صدا

 

 

موج ورزش

مجری برنامه : محمد رئیسیان
گوینده آیتمی : سعید عرب
گزارشگر : علیرضا رحمتی

صدابرداران : شهرام حق شناس ، سامی یوسفی ، الهه نصیری نیا و ... .

موج ورزش عنوان برنامه ایست با موضوع ورزش کشتی با ساختار ترکیبی- ساده و به تهیه کنندگی فرزاد فعلی با هدف  اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در روز های سه شنبه ساعت 16:15 از صدای این شبکه پخش می شود .
با توجه به اینکه مازندران یکی از قطب های  اصلی کشتی  کشور می باشد و بسیاری از ملی پوشان کشورمان در رده های مختلف سنی از استان مازندران هستند . این امر سبب شده تا این رشته ورزشی خواستگاه بسیاری از افراد باشد علی الخصوص در مازندران که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است  لذا پرداختن رسانه ای مانند رادیو  به این رشته  ورزشی  هم می تواند نقش مهمی را در توسعه و حمایت کشتی استان ایفا کند و هم این همه هوادار پرشور را سرگرم کرده و نیاز آنها را برآورده سازد  . به همین منظور در این برنامه سعی خواهد شد به صورت تخصصی  به رشته ی کشتی  پرداخته شود  و ضمن معرفی پهلوانان خوب مازندران به اطلاع رسانی  جامع و کامل در زمینه اخبار کشتی ,تحلیل , نقد و بررسی  عملکرد هیات کشتی پرداخته شود تا زمینه مناسبی را جهت رشد و توسعه کشتی استان فراهم کرده وگام مثبتی در رشد و توسعه ورزش استان بردارد.
اهداف این برنامه :
بررسی و عملکرد هیات کشتی و تیم های حاضر در لیگ کشتی کشور ، کمک در ارتقاء و توانمندی کشتی مازندران ،زمینه سازی برای شکل گیری هنجارهای ورزشی ، براساس مفاهیم و ارزش های اخلاقی ، زمینه سازی و کمک به ارتقای سطح فنی ، تخصصی و علمی کشتی استان ، تبیین علل و مصادیق نارسایی ها ، شکست ها و ضعف های ورزش قهرمانی

آیتمهای برنامه :
آرم ، تحلیل و بیان چالش های موجود در یک رقابت کشتی، پیامک  ارسالی از طرف مردم، وله، ارتباط تلفنی،معرفی پیشکسوتان  کشتی و ... .

 

سال تولید: سال 1356


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو