سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

موج ورزش - نمایش محتوای صدا

 

 

موج ورزش

Loading the player...
موج ورزش

عنوان برنامه ای با هدف اطلاع رسانی و به تهیه کنندگی محسن اکبرپور می باشد که یکشنبه و سه شنبه هر هفته ، از ساعت 16:15به مدت 45 دقیقه به شکل زنده و مستقیم از صدای مازندران پخش می شود.
اهميت سلامتی و توانمندی جسمانی بر کسی پوشيده نيست، به طوری که پيامبر گرامی اسلام صلی عليه و اله درباره حق بدن بر انسان می فرمايند : یعنی پروردگارت بر تو حقی دارد، و بدنت بر توحقی دارد، و خانواده ات نيز بر تو حقی دارد . رسانه ملي به عنوان يار هميشگي ورزش در كنار ورزشكاران قرار گرفته و تمام تلاش خود را براي حمايت از اين قشر انجام داده و در بيشتر وقايع ورزشي با توجه به علايق مخاطب حضوري فعال داشته است.
رسانه استاني هم با توجه به فراواني استعداد هاي درخشان در منطقه خود بايد به اين مهم توجه داشته باشد و نبايد از اين جريان بزرگ اجتماعي دور شود.استان مازندران هم به واسطه ي شرايط خاص و حضور قهرمانان جهاني خود وظيفه اي مهم در اين زمينه به عهده دارد.
حمايت هاي هميشگي در اين راستا ،بررسي تحليل وقايع ورزشي ،توصيه هاي كارشناسي و پوشش به موقع اتفاقات مهم ورزشي اهداف مهم رسانه ي استاني در اين راستا می باشد.
ای برنامه با آیتمهای متنوعی از جمله:مرور و تحلیل خبرهای استان –ورزشخانه بانوان-گفتگو با ورزشکاران و مسوولان ورزشی-بخش تیر رس (تحلیل و بررسی یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی استان در هفته اخیر) و …..
 

تاریخ تولید: 1395

گویندگان: سورتیچی-رئیسیان
کارشناس مجری:فعلی-عبدالهاشم پور
گزارشگر:جواد ابراهیم زاده
صدابرداران:نژاد احمد-حق شناس-یوسفی-نتاج-میرقربان نژادپربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو