جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

موج ورزش - نمایش محتوای صدا

 

 

موج ورزش

Loading the player...
موج ورزش

عنوان برنامه ای تفریحی –سرگرمی می باشد که روزهای فرد هفته به تهیه کنندگی محسن اکبرپور، از ساعت 16:15  به مدت 45 دقیقه به شکل زنده و مستقیم از رادیو مازندران پخش می شود.
اهميت سلامتی و توانمندی جسمانی بر کسی پوشيده نيست، به طوری که پيامبر گرامی اسلام صلی عليه و اله درباره حق بدن بر انسان می فرمايند : یعنی پروردگارت بر تو حقی دارد، و بدنت بر توحقی دارد، و خانواده ات نيز بر تو حقی دارد . رسانه ملي به عنوان يار هميشگي ورزش در كنار ورزشكاران قرار گرفته و تمام تلاش خود را براي حمايت از اين قشر انجام داده و در بيشتر وقايع ورزشي با توجه به علايق مخاطب حضوري فعال داشته است.
رسانه استاني هم با توجه به فراواني استعداد هاي درخشان در منطقه خود بايد به اين مهم توجه داشته باشد و نبايد از اين جريان بزرگ اجتماعي دور شود.استان مازندران هم به واسطه ي شرايط خاص و حضور قهرمانان جهاني خود وظيفه اي مهم در اين زمينه به عهده دارد.
حمايت هاي هميشگي در اين راستا ،بررسي تحليل وقايع ورزشي ،توصيه هاي كارشناسي و پوشش به موقع اتفاقات مهم ورزشي اهداف مهم رسانه ي استاني در اين راستا می باشد.
موج ورزش سال 94 با رويكرد جديد سعي در حضور در تمامي عرصه هاي ورزشي و  با ارائه آیتمهایی از جمله: علم و ورزش ،حاشيه ها ،گفتگوی تلفنی ،ورزش در روستا ،دورتشک و ....دارد.

 


 

تاریخ تولید: 1394

گویندگان: سورتیچی-رئیسیان
کارشناس مجری:فعلی-عبدالهاشم پور
گزارشگر:جواد ابراهیم زاده
صدابرداران:نژاد احمد-حق شناس-یوسفی-نتاج-میرقربان نژاد