جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

موج همدلی - نمایش محتوای صدا

 

 

موج همدلی

نویسنده:سعیدی فر
گویندگان:محمد خانی-افضلی
گزارشگر:سلمانپور
صدابرداران:رقیه محسن تبار،سامی یوسفی،حق شناس،اوشیب نتاج،میرقربان نژاد،نژاد احمد،علی احمد پور

موج همدلی عنوان برنامه ای ترکیبی نمایشی با رویکرد انتخاباتی و اطلاع رسانی و آموزشی به تهیه کنندگی فرهاد قلی نژاد است که در مرحله اول ،جمعه ها ،در مرحله دوم پنجشنبه و جمعه در مرحله سوم ،هر روز از ساعت ۱۷ بطور زنده بر روی آنتن می رود.
  انتخابات درهر کشوری نشان دهنده مردم سالاری وحکومت مردم برمردم است .هر انتخابی می تواند تاثیر مستقیمی بر زندگی سیاسی ،اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی فرد فرد جامعه داشته باشد. بنابراین با توجه به اهمیت بالای هر انتخابی، حساسیت های آن نیز به طبع بالا رفته و نگرانی ها و دغدغه هایی را برای افراد و گروههای مختلف در سنین گوناگون  بوجود می آورد. که اگر دانش و آگاهی پیرامون انتخابی که می کنیم داشته باشیم و همه جوانب امر را بسنجیم و با کارشناسان و پیشکسوتان و بزرگترها مشورت کنیم قطعا بار این نگرانی ها و دغدغه ها کمتر خواهد شد. و دست به انتخابی صحیح خواهیم زد تا با این اقدام خود ،آینده روشن تر و مفید تری رابرای خود به ارمغان بیاوریم.
برنامه ترکیبی نمایشی "باهم برای هم " با هدف نشان دادن اهمیت انتخابات متعددی ست که در طول زندگی خود انجام می دهیم و یا خواهیم داد. از کوچکترین و یا شاید کم اهمیت ترین این انتخاب مثل انتخاب یک دست لباس شخصی تا انتخاب همسر و یا انتخابات سیاسی که همه آنها تاثیرات زیادی بر زندگی ما خواهند گذاشت.
این برنامه سعی دارد تا در یک سیر منطقی ابتدا به اهمیت قضیه انتخابات و انتخاب کردن برای هر فرد در جامعه و تاثیر آن بر شخص و جامعه و نیز مشورت کردن و مشورت گرفتن و نیز مشارکت در تعیین سرنوشت خود ،جامعه و آینده بپردازد تا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهرو روستا به آگاهی انتخابات صحیح و درست دست پیدا کنیم .
آیتمهای این برنامه عبارتند از:متن برنامه -خبرهای انتخاباتی--گزارشها-نمایشهای برنامه -میکروفن آزاد -وله ها و آنونسها-سرودها و ترانه ها-بحثهای کارشناسی

سال تولید: سال 1396


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو