جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹

موج دوم سفرهای نوروزی از فردا آغاز می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

موج دوم سفرهای نوروزی از فردا آغاز می‌شود

هادی ابراهیمی  در ستاد تسهیلات سفر استان مازندران اظهار داشت: تا این لحظه گزارش نگران کننده‌ای در سطح استان مازندران نداشتیم.

وی در ادامه از رشد 15 درصدی حضور مسافران در استان مازندران خبر داد و خاطرنشان کرد: به لحاظ حضور تعداد مسافران مقیم در مازندران نسبت به سال گذشته با رشد 23 درصدی مواجه بودیم.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار مازندران در ادامه از پیگیری انجام شده برای نظارت بر بازار خبر داد و گفت: میزان بازدید از صنوف استان مازندران نسبت به سال گذشته از رشد 34 درصدی برخوردار بود.

وی با اعلام این‌که موج دوم سفرهای نوروزی در مازندران از فردا شروع می‌شود، تأکید کرد: مسئولان اجرایی در موج دوم سفرها مسئولیت‌شان بیشتر می‌شود.

ابراهیمی در ادامه از برپایی رشد تورهای یک‌روزه نوروزی در سطح استان مازندران خبر داد و گفت: در خصوص برپایی تورهای یک‌روزه نسبت به سال گذشته با رشد 34 درصدی مواجه بودیم.

وی در ادامه به استقبال مناسب گردشگران از اماکن مذهبی در سطح استان مازندران اشاره کرد و یادآور شد: باعث شادی است که گردشگری مذهبی نیز در مازندران با استقبال بسیار مناسبی همراه است.

ابراهیمی در پایان تأکید کرد: با شروع موج دوم سفرها باید به خوبی این موضوع مدیریت شود و هر نوع نارسایی در کارها باید رفع شود تا مسافران و مردم با مشکل مواجه نشوند.