رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

موجودیت ایران اسلامی به پشتوانه قدرت بالای رهبری است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

موجودیت ایران اسلامی به پشتوانه قدرت بالای رهبری است

موجودیت ایران اسلامی به پشتوانه قدرت بالای رهبری است


امام جمعه موقت تهران، گفت : امروز موجودیت ایران اسلامی به پشتوانه برخورداری از قدرت بالای رهبری است یعنی رهبری با مردم و مردم نیز با رهبری هستند.

موجودیت ایران اسلامی به پشتوانه قدرت بالای رهبری است

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام کاظم صدیقی سه شنبه شب در آیین گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر درمسجد جامع بازار کلاردشت ، افزود : در مکتب اسلام ، امامت و رهبری با اصل و اساس اسلام برابری می کند یعنی مکتب با امامتش باقی می ماند.

وی ، اظهارداشت : ولایت و رهبری رکن اصلی انقلاب است و وجود رهبری مایه افتخار و اقتدار است.

وی امامت را به مثابه روح در جسم دانست و گفت : کشوری که غاصب باشد در رسیدن به سرمنزل مقصود موفق نخواهد شد و سامان نمی یابد.

امام جمعه موقت تهران ، گفت : آنانی که برای دین ، نظام و انقلاب توحیدی انقلاب کرده اند و در صحنه حضور داشتند از زمره کسانی بوده اند که استقامت کردند و خدای متعالی نیز درسایه این همه پایداری و استقامت به آنان آرامش می دهد .

صدیقی ، افزود : این آسایش و امنیتی که در کشور ایران اسلامی حاکم است ریشه در خون شهدا دارد و به برکت وجود رهبر معظم انقلاب و روح پاک شهدا پایدار است.

وی تاکید کرد که باید شهدای گرانقدر را ارج نهاد و برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنان با چنین مناسبت هایی به طور پیوسته در جای جای ایران اسلامی برگزار شود.

شهرستان کلاردشت در غرب مازندران واقع شده است.