جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

موافقت وزیر راه و شهرسازی با ایجاد مسکن معلولان در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

موافقت وزیر راه و شهرسازی با ایجاد مسکن معلولان در آمل

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی از موافقت وزیر راه و شهرسازی با ایجاد مسکن معلولان در این شهرستان و برطرف کردن مشکلات‌ آنها خبر داد.

موافقت وزیر راه و شهرسازی با ایجاد مسکن معلولان در آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، عزت‌الله یوسفیان‌ملا شامگاه سه‌شنبه در ضیافت مهر و جشن گلریزان اداره بهزیستی این شهرستان، اظهار کرد: مردم ایران اسلامی همیشه اهل خیر و نیکی هستند و براساس آیات، روایات و احادیث اهل بیت (ع) و معصومین در کمک به هم‌نوع و نیازمندان گام برمی‌دارند.

وی افزود: خیران و مردم می‌توانند در کنار هم دست به بر طرف کردن مشکلات زیادی از نیازمندان بزنند و نیکی‌ها و احسان در درگاه خداوند پاداش فراوان دارد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مسئولان هم باید در امر خدمت‌رسانی و توجه به محرومان به وظایف خود آشنا باشند، بیان کرد: باید مسئولان به فکر منابعی باشند تا مشکل فقر را برطرف کرده و نیازهای اساسی نیازمندان را رفع کنند.

این مسئول با اشاره به دیدار با جمعی از معلولان آملی، اظهار کرد: از سال‌های قبل معلولان آملی زمینی برای ساخت مسکن 30 نفر در نظر گرفته بودند که با عدم موافقت وزارت راه و شهرسازی روبرو شدند.

یوسفیان‌ملا افزود: پس از دیدار وزیر راه و شهرسازی در راهروی مجلس شورای اسلامی، با کسب موافقت لازم این مشکل رفع شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: باید با برگزاری جلسات متعدد و پیگیری‌های لازم دست به یاری و کمک این قشر نیازمند جامعه بزنیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: با یاری به نیازمندان نزدیکی بین قلب‌ها و عطوفت ایجاد می‌شود تا بیشتر از گذشته بخشش داشته باشیم.

یوسفیان‌ملا با اعلام اینکه برخی افراد ثروتمند قدرت بخشش اموال به دیگران را ندارند، بیان کرد: این افراد از عدم دست زدن به امور خیر رنج می‌برند. ما نسبت به افرادی که در این جامعه زندگی می‌کنند مسئول هستیم و باید دست یاری آنها را به گرمی بفشاریم.