جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

موافقت با جذب 2 هزار نیرو در سازمان ثبت اسناد - نمایش محتوای خبر

 

 

موافقت با جذب 2 هزار نیرو در سازمان ثبت اسناد

ناصر سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار داشت: در جلسات اخیر برگزار شده در سازمان بحث تبدیل وضعیت‌ها در سازمان ثبت اسناد مورد بررسی قرار گرفته است.

وی افزود: جلسات و نشست‌های مرتبط با این امر با توجه به نظر مساعد دولت برای تحقق تبدیل وضعیت‌ها، ثمربخش است.

به گفته رئیس هسته گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جلساتی در همین رابطه با مرسل‌پور مدیرکل امور نیروی انسانی و پشتیبانی و محمدی مدیرکل دفتر تشکیلات، بهبود سیستم‌ها و روش ها در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شده است.

وی بیان داشت: عسگری آزاد از مسئولان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی پیش از این موافقت خود و مجموعه را در این زمینه اعلام کرده بود.

سلطانی ادامه داد: نتیجه نهایی این نشست‌ها و بررسی‌ها هنوز مشخص و قطعی نشده است.

وی اظهار داشت: پیشنهاد موضوع را داشتیم که مورد تائید و موافقت مجلس شورای اسلامی قرار گرفت اما در شورای نگهبان رای موافق نیاورد و ایراداتی به آن وارد شد.

رئیس هسته گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از جذب یک‌هزار و 150 نفر با برگزاری آزمون سال آینده در سازمان ثبت استخدام می‌شوند.

وی برنامه برگزاری آزمون را در فروردین یا اردیبهشت سال آینده اعلام و خاطرنشان کرد: موافقت جذب حدود 2هزار نفر اخذ شده ولی چون پست‌های بلاتصدی موجود یک‌هزار و 150 نفر است، بعد از درج آگهی آزمون برگزار می‌شود.

سلطانی با اشاره به برگزاری نشست‌های اولیه در این رابطه و بحث و بررسی درمورد زمان اجرا و مجری، اظهار داشت: کارشناسان رشته‌های حقوق و فناوری اطلاعات در این آزمون رقابت می‌کنند.