رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

مه‌آلود بودن محور گدوک / محور کندوان یک‌طرفه می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مه‌آلود بودن محور گدوک / محور کندوان یک‌طرفه می‌شود

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور کندوان از عصر امروز یک‌طرفه می‌شود.

مه‌آلود بودن محور گدوک / محور کندوان یک‌طرفه می‌شود

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای مازندران به‌ صورت عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی با اشاره به مه‌آلود بودن محور گدوک سوادکوه، افزود: وضعیت سایر محورهای مازندران ابری و سطح جاده‌ها خشک است که توصیه ما به رانندگان این است حتماً رعایت مسائل ایمنی را مدنظر و تجهیزات ایمنی به‌ویژه زنجیرچرخ را به همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز یک‌شنبه 23 اسفندماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 روز یک‌شنبه 23 اسفند ماه امسال از 15 کیلومتری مرزن‌آباد «دزبن» به سمت کرج به‌ صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلی از محور هراز، یادآور شد: همچنین تردد انواع کامیون و کامیونت به‌ استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 24 امشب از محور هراز ممنوع است.

وی اضافه کرد: همچنین تردد انواع تریلی به‌ استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 24 امشب از محور تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس راه، سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

محمدنژاد در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش‌شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.