جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

مهم‌ترین مأموریت عربستان جلوگیری از صدور انقلاب است/ مردم تا آخرین نفس پای ولایت فقیه ایستاده‌اند - نمایش محتوای خبر

 

 

مهم‌ترین مأموریت عربستان جلوگیری از صدور انقلاب است/ مردم تا آخرین نفس پای ولایت فقیه ایستاده‌اند

امام جمعه بهشهر گفت: مأموریت جدید عربستان ورود به جنگ اقتصادی با ایران است تا از صدور انقلاب اسلامی جلوگیری کند.

مهم‌ترین مأموریت عربستان جلوگیری از صدور انقلاب است/ مردم تا آخرین نفس پای ولایت فقیه ایستاده‌اند

به گزارش خبرگزاری فارس از بهشهر، حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری در خطبه‌های این هفته نماز بهشهر، دولت عربستان را دست‌نشانده استکبار جهانی خواند و با انتقاد از جلوگیری برای حضور زائران ایرانی در حج ابراهیمی، اظهار کرد: همه به‌خوبی دریافتند که دست جنایتکار اسرائیل غاصب از آستین عربستان خائن بیرون آمده و آل‌سعود در دامن پدیده زشت قرن، یعنی صهیونیزم بین‌الملل و حمایت آنها مأمور جلوگیری از صدور انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای و چالش‌های توافق ژنو، خاطرنشان کرد: دعوای جهان‌خواران با ایران بر سر مسأله هسته‌ای نیست و آنها به دلیل امنیت اسرائیل دست به هر کاری می‌زنند و امروز در گوشه و کنار دنیا به این مسأله اعتراف کرده و از گفتن آن شرم ندارند.

خطیب جمعه بهشهر با بیان اینکه اسرائیل، آمریکا و انگلیس سه ضلع اصلی حمایت از آل‌سعود هستند، بیان کرد: دولت جنایتکار عربستان مأمور شده تا یمن را بمباران کند و منابع آن را به غارت ببرد و انقلاب بحرین را مهار کند، لذا داعش را به جان امت اسلامی انداخته و در سوریه فجایع زیادی را مرتکب می‎شود.

این مسؤول مهم‌ترین مأموریت عربستان را ورود به جنگ اقتصادی با ایران دانست و افزود: آنها به‌دنبال این هستند که ما را به قول خود ضعیف کنند، اما به حول و قوه الهی به همه دشمنان اسلام دوباره ثابت می‌کنیم که فرزندان رمضان هستیم و آنها کوچک‌تر از آن هستند که بخواهند در برابر ملت مسلمان ایران قد علم کنند.

* فرزندان اسلام اجازه نفوذ به دشمنان را نمی‌دهند

جباری با اشاره به انفجارهای دیروز در بغداد، گفت: تروریست‌ها با چنین سفاکی‌ها و جنایت‌هایی می‌خواهند از ترویج اسلام ناب محمدی(ص) جلوگیری کنند، اما فرزندان اسلام با بصیرت خود اجازه نفوذ به دشمنان داخلی و خارجی در ایران را نداده و با اتحاد خود در برابر همه مستکبران عالم ایستاده و از مظلومان حمایت می‌کنند.

وی با تجلیل از مردم بهشهر در برگزاری و شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل، خاطرنشان کرد: دست همه کسانی که در مجلس خبرگان سال 68 سبب شدند تا امام خامنه‌ای به رهبری نظام برسد را می‌بوسیم، چرا که ما براساس فرمایشات امام خمینی(ره) نمی‌توانیم شخصی صالح‌تر برای رهبری نظام پیدا کنیم و مردم نیز نشان دادند که تا آخرین نفس پای ولایت فقیه ایستاده‌اند.

امام جمعه بهشهر در پایان ماه مبارک رمضان را مهم‌ترین فرصت برای خودسازی دانست و گفت: باید به تأسی از فیوضات این ماه با برکت و همراه با رشد معنوی و فکری، تلاش کنیم تا در همه زمینه‌ها پیشرفت داشته باشیم و تنها به ارائه آمار و گزارش‌ها اکتفا نکنیم.