جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

مهلت ثبت‌نام جشنواره تعاونی‌های برتر مازندران تا 20 تیرماه - نمایش محتوای خبر

 

 

مهلت ثبت‌نام جشنواره تعاونی‌های برتر مازندران تا 20 تیرماه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: ثبت‌نام از تعاونی‌های علاقه‌مند به شرکت در یازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان آغاز شده و تا 20 تیرماه امسال ادامه دارد.

مهلت ثبت‌نام جشنواره تعاونی‌های برتر مازندران تا 20 تیرماه

کامران اصغری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: ثبت‌نام از تعاونی‌های علاقه‌مند به شرکت در یازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان آغاز شده و تا 20 تیرماه امسال ادامه دارد.

وی افزود: این جشنواره به منظور شناسایی، معرفی و امتنان از تعاونی‌های برتر استان در هفته تعاون برگزار و ثبت‌نام جهت شرکت در این جشنواره به صورت اینترنتی در بخش‌های مختلف اقتصادی اعم از صنعت، خدمات و کشاورزی انجام می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام در نهمین جشنواره استانی تعاونی‌های برتر در تاریخ عنوان شده، به سایت اینترنتی به نشانی www.taavonibartar.ir مراجعه کنند.

این مسؤول بیان کرد: تعاونی‌ها تا 20 تیرماه سال‌جاری فرصت دارند تا نسبت به ثبت‌نام در 20 گرایش‌ مختلف از جمله کشاورزی، صنعتی، معدنی، خدماتی، عمرانی، تأمین نیاز صنوف خدماتی، حمل و نقل، فرش دستباف، اعتبار، مسکن، زنان، تأمین نیاز تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، دانش‌بنیان، بنیاد توسعه تعاون و کارآفرینی، اتاق تعاون، سهامی عامی عام، فراگیر ملی، دهیاری و اتحادیه شرکت‌های تعاونی اقدام کنند.

اصغری در پایان گفت: برترین‌های استانی این جشنواره به جشنواره ملی تجلیل از تعاونی‌های برتر راه می‌یابند.